آزمون دفتریاری

آزمون دفتریاری ثبت آسان: آزمون دفتر یاری روز جمعه 26 شهریور ساعت 9 بامداد در کانون سردفتران و دفتریاران استان مربوطه انجام خواهد شد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، آزمون دفتریاری روز جمعه مورخ ۲۶/‏۰۶/‏۱۴۰۰‬ رأس ساعت ۹ بامداد در کانون سردفتران و دفتریاران استان مربوطه انجام خواهد شد. بر این اساس اطلاعیه ای توسط اداره کل امور اسناد و سردفتران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صادر گردید، متن اطلاعیه به شرح زیر است: با توجه به این که آزمون کتبی جذب دفتریاری، روز جمعه مورخ ۲۶/‏۰۶/‏۱۴۰۰‬ رأس ساعت ۹ بامداد در کانون سردفتران و دفتریاران استان مربوطه برگزار می شود، پس متقاضیانی که در اجرای ماده ۳ قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران از ناحیه سران دفاتر اسناد رسمی بعنوان دفتریار اول یا دفتریار دوم معرفی شده اند لازم است از تاریخ ۱۳/‏۰۶/‏۱۴۰۰‬ لغایت ۲۰‏/۶‏/۱۴۰۰ با مراجعه به درگاه الکترونیکی مؤسسه معین اداره به آدرس اینترنتی WWW.SAAZMOON.COM نسبت به ثبت نام و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه آزمون دفتریاری از تاریخ ۲۳/‏۰۶/‏۱۴۰۰‬ لغایت ۲۵‏/۶‏/۱۴۰۰ با کد رهگیری، بوسیله سایت مذکور قابل دریافت خواهد بود. تذکرات مهم:
۱- کلیه سران دفاتر اسناد رسمی فاقد دفتریار اول می بایست نسبت به معرفی دفتریار اقدام نمایند.
۲- اشخاصی مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون دفتریاری هستند که از ناحیه سردفتر اسناد رسمی معرفی شده باشند.
۳- متقاضیان در زمان ثبت نام باید واجد شرایط مواد ۷ و ۹ قانون دفاتر اسناد رسمی باشند.
۴- چنانچه در هر مرحله از آزمون خلاف اظهارات و مدارک ارسالی از طرف متقاضیان اثبات گردد از فهرست پذیرفته شدگان حذف و در صورت ابلاغ نیز لغو ابلاغ خواهند شد.
مواد امتحانی: ۱‏- احکام و معارف اسلامی ۲‏- ادبیات فارسی ۳‏- حقوق ثبت ۴‏- حقوق مدنی ۵‏- بخشنامه و مقررات دفاتر اسناد رسمی

1400/06/08
10:08:17
5.0 / 5
276
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است