مدیركل سابق پزشكی قانونی استان:

پزشکی قانونی لرستان در میان استانهای قطب جایگاه ویژه ای دارد

پزشکی قانونی لرستان در میان استانهای قطب جایگاه ویژه ای دارد به گزارش ثبت آسان لرستان مدیرکل سابق پزشکی قانونی لرستان اظهار داشت: پزشکی قانونی استان در میان استانهای قطب جایگاه ویژه ای دارد.


دکتر حمیدرضا نظیفی در مراسم تکریم و معارفه روسای پزشکی قانونی لرستان که در محل دادگستری استان برگزار شد، اظهار نمود: هنگامی که زیرساخت ها درست شود دستگاهها می توانند کارهای خودرا به نتیجه برسانند.
وی با اعلان اینکه سالیانه بطور متوسط یک پروژه از پزشکی قانونی در استان افتتاح شده است، اضافه کرد: آموزش و پژوهش این اداره کل که در بدترین حالت بود به بهترین آموزش و پژوهش در کشور تبدیل گشته است.
مدیرکل سابق پزشکی قانونی لرستان افزود: یکی از کارهای مهمی را که در پزشکی قانونی استان انجام دادیم این بوده که منافع اداره را با منافع پرسنل گره زده ایم و این عامل حرکت رو به جلو این سازمان شد.
وی بیان کرد: در این شش و هفت ساله، تعداد پرسنل پزشکی قانونی استان تا حالا دو برابر شده است و قبلا ۴۰ تا ۵۰ هزار پرونده به ما ارجاع می شد و با دو پزشک کار را انجام دادیم.
نظیفی با اشاره به این که هم اکنون ۱۰ پزشک در پزشکی قانونی استان فعالیت دارند، بیان کرد: خوشبختانه پزشکی قانونی لرستان در میان استانهای غیرقطب جایگاه دارد و حتی در میان استانهای قطب نیز جایگاه ویژه دارد.
مدیرکل سابق پزشکی قانونی لرستان اظهار داشت: از دستاوردهای این اداره کل صیانت شود و پیشنهاد می شود با تشکیل یک دستگاه واحد، مشکلاتی که باقی است با کمک پرسنل و مدیر جدید مرتفع شود.
منبع:

1400/06/16
23:35:39
5.0 / 5
467
تگهای خبر: اداره , پروژه , ساخت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است