درخواست شاکری از دادستان تهران برای ورود به گران فروشی پروازهای اربعین

درخواست شاکری از دادستان تهران برای ورود به گران فروشی پروازهای اربعین یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: مگر دستگاه های ذی ربط و نهادهای نظارتی خبر ندارند که هرساله مراسم اربعین هست و زوار به کربلا می روند پس چرا اجازه تکرار گران فروشی ایرلاین ها در این ایام را می دهند؟


اقبال شاکری در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت برخورد با گران فروشی ایرلاین ها در روزهای اربعین، بیان کرد: متاسفانه ایرلاین ها به بنگاه های اقتصادی سرکشی تبدیل گشته اند و تابع هیچ قانونی نیستند. ما شاهد می باشیم که بصورت خود سر قیمت بلیت ها را می افزایند و سود خودرا می برند، سپس با آنها برخورد می شود و آنها نرخ را کمی تعدیل می کنند. باردیگر چند ماه بعد این کار را تکرار کرده و به صورتی به یک ترفند برای سود دهی تبدیل گشته است.
ایشان سپس اظهار نمود: تمام مشکل ما در این عرصه به نهادهای نظارتی باز می گردد. امروز مردم از نهادهای نظارتی، وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی مطالبه پیگیری این مساله را دارند. این امر اصلا قابل قبول نیست که در روزهای اربعین ۳ الی ۴ برابر قیمت مصوب بلیت ها را به فروش برسانند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: اما نکته تامل برانگیز این است که مگر ستاد اربعین، وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری خبر ندارند که هرساله مراسم اربعین برگزار شده و زوار به کربلا می روند پس چرا اجازه تکرار هر ساله این تخلف را می دهند؟ متاسفانه این ضعف اساسی دستگاه های نظارتی است که بموقع با متخلفان برخورد نمی کنند.
شاکری در آخر اشاره کرد: از دادستان تهران تقاضا دارم برای رسیدگی به این مطالبه مردم هرچه سریع تر به این مساله ورود کرده و جلوی تخلف و گران فروشی ایرلاین ها را در روزهای اربعین بگیرد.1400/06/30
18:27:54
5.0 / 5
204
تگهای خبر: اقتصاد , سازمان , فروش , نظارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است