تاکید مدیر کل زندان های استان تهران بر جزء مشاغل سخت بودن خدمت در زندان

تاکید مدیر کل زندان های استان تهران بر جزء مشاغل سخت بودن خدمت در زندان مدیر کل زندان های استان تهران با اشاره به ضرورت دیدار با کارکنان و رسیدگی به مشکلات آنان اظهار داشت: نیل به اهداف والای سازمانی مستلزم هدف گذاری، برنامه ریزی، تعیین وظایف، مقررات و دستورالعمل ها است و در این راستا مدیر مسئولیت ایجاد انگیزه در کارکنان را بر عهده دارد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، علی رستمی طی دیدار با برخی از کارکنان زندان های استان اظهار داشت: خدمت در زندان، جزء مشاغل سخت بوده، باید همزمان برای اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان تلاش کرد، سنگ صبور زندانیانی باشد که ممکنست حتی خانواده اش نیز پذیرای وی نیستند.
مدیر کل زندان های استان تهران با تاکید بر نقش راهبردی مدیران در زندان ها اشاره کرد: با شفاف کردن نقش ها و اهداف، درک صحیحی از مسئولیت ها، اهداف کاری، مهلت ها و انتظارات عملکردی برای کارکنان ایجاد می شود که لازم است با دانش روز تبیین گردد.
وی با اشاره به اولویت های دوازده گانه سازمان زندان ها گفت: نیل به اهداف والای اصلاحی و تربیتی سازمان مستلزم هدف گذاری، برنامه ریزی، تعیین وظایف، مقررات و دستورالعمل ها است و در این راستا مدیران مسئولیت ایجاد انگیزه در کارکنان را بر عهده دارند.
بنا به این خبر، کارکنان زندان های استان تهران روزهای پنجشنبه هر هفته می توانند با مدیر کل ملاقات و گفتگو کنند، علاوه بر این در طول ایام هفته نیز با هماهنگی تلفنی قبلی در دفتر کار وی حضور می یابند.1400/07/24
13:34:10
5.0 / 5
302
تگهای خبر: سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است