مركز رسانه قوه قضائیه:

سردار قلابی دستگیر شد

سردار قلابی دستگیر شد مرکز رسانه قوه قضاییه تصویر سردار قلابی با ادعای اعمال نفوذ در محاکم و ادارات را منتشر نمود و از مردم خواست تا اگر این افراد از آنها کلاهبرداری کرده است به دادسرای کارکنان دولت رجوع کنند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، تصویر «مهدی اخوان» متهم به ادعای اعتبار و نفوذ نزد مأموران دولتی و قضایی، غصب و جعل عناوین و جعل اسناد رسمی و کلاهبرداری در جهت اجرای بند «ب» ماده ۹۶ قانون آئین دادرسی کیفری جهت شناسایی شکات به دستور مقام قضایی منتشر گردید. متهم «مهدی اخوان» بدون داشتن هر گونه سمتی در دستگاه ها و با چهار سابقه کیفری از راه اعمال نفوذ و تطمیع بعضی از مسؤلان، مبادرت به کلاهبرداری از اشخاص در بعضی از محاکم و ادارات می کرده است. متهم «مهدی اخوان» متولد سال ۱۳۵۱ که خویش را سردار نظامی معرفی می کرده است، در جریان فرآیند مجرمانه خود در حوزه های قضایی و دولتی ورود می کرده و تابحال ۲۰ نفر از مالباختگان شناسایی شدند که اکثریت آنها از مسؤلان هستند. متهم اخوان تحت عنوان خرید ملک، خودرو و خرید سربازی از اشخاص مبالغی بالغ بر شش میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است. فرد یاد شده، با دریافت گزارشاتی از جانب سربازان گمنام امام زمان (عج) در حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حالی در منزل خود بازداشت شد که اقدام به صحنه سازی برای فریب مأموران کرده بود و صحنه را بگونه ای آراسته بود که گویی با استفاده از پرده، از پنجره اتاق به بیرون رفته است؛ این صحنه سازی، در حالی صورت گرفت که متهم، در لحظه بازداشت، زیر تخت، خویش را پنهان کرده بود.
متهم اخوان در جریان برگزاری انتخابات اخیر ریاست جمهوری، با حضور در ستاد انتخاباتی یکی از نامزدها به منظور ارتباط گیری با بعضی از مسؤلان جهت پیشبرد اهداف مجرمانه خود فعالیت می کرده است. علاوه بر این، متهم اخوان در بعضی از پرونده های اقتصادی با ادعای اعمال نفوذ در پرونده های قضایی، مبادرت به دریافت وجوهی کرده است. پرونده این کلاهبرداری هم اکنون در شعبه ۵ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت (ناحیه ۲۸) درحال رسیدگی است و شکات جهت اعلام شکایت می توانند به دادسرای کارکنان دولت واقع در خیابان پانزده خرداد، ضلع غربی میدان پانزده خرداد، ساختمان دادسرای مرکز رجوع و یا با رفتن به دفاتر خدمات قضایی شکایت خود در پرونده ۰۰۰۰۲۷۲ را ثبت نمایند. گفتنی است؛ متهم، هم اکنون با صدور قرار بازداشت موقت، بازداشت است.


منبع:

1400/07/30
23:36:27
5.0 / 5
239
تگهای خبر: اقتصاد , ثبت , خدمات , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است