رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خوزستان:

پرونده مرگ یک زن بر اثر شلیک پلیس درحال رسیدگی است

پرونده مرگ یک زن بر اثر شلیک پلیس درحال رسیدگی است ثبت آسان: رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خوزستان اظهار داشت: پرونده فوت یک زن بر اثر شلیک مامور پلیس در خوزستان درحال رسیدگی است.به گزارش ثبت آسان به نقل از قوه قضاییه، به دنبال انتشار خبری در خصوص شلیک اشتباهی یک مامور پلیس به یک خانواده در اهواز که منجر به مرگ یک خانم شد؛ علی افتخاری رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خوزستان اظهار نمود: در تاریخ دهم مهرماه وکیل اولیای دم طی شکوائیه ای با عرضه به دادسرای نظامی عنوان کرده در مورخه نهم مهر ماه زمانی که موکلش به اتفاق همسر و فرزند خردسالشان با خودرو پژو پارس سفید در حرکت بوده مورد برخورد تیر مامورین قرار گرفته و همسر وی فوت می کند.

وی اضافه کرد: حسب دستور معاون دادستان جهت بررسی اولیه مبحث به بازرسی انتظامی استان خوزستان اعلام تا ظرف حداکثر یک هفته نتیجه اعلام گردد.

افتخاری اشاره کرد: بازرسی انتظامی در تاریخ ۱۷ مهرماه طی گزارشی پس از تحقیق از نفرات در مأموریت اعلام داشته که در تاریخ نهم مهرماه ساعت ۱۲: ۳۰ بعد ازظهر برابر اعلام مرکز ۱۱۰ در خصوص سرقت به عنف جانشین کلانتری در معیت عوامل گشت در محل حاضر و خانمی بیان داشته یک دستگاه پژو پارس سفید شیشه دودی با سه نفر سرنشین با توسل به زور مبادرت به سرقت یک رشته گردنبند و سه عدد النگو به ارزش ۲۵ میلیون تومان از وی کرده و متواری شده اند. مراتب اعزام نیرو و طرح مهار از راه فرماندهی سریعا به کلیه مقرهای تابعه اعلام می شود.

وی اضافه کرد: در این گزارش اشاره شده که یکی از ماموران پلیس در حین گشت به یک دستگاه پژو پارس با مشخصات اعلامی مشکوک می شود و پس از ایست و شلیک سه تیر هوایی و به سبب عدم توقف خودرو فوق به سمت لاستیک خودرو تیراندازی می کند که در این تیراندازی خانم راننده خودرو که در صندلی عقب نشست بوده مورد برخورد تیر قرار می گیرد که پس از انتقال در بیمارستان فوت می کند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خوزستان اشاره کرد: بمحض وصول گزارش اقدامات قضایی انجام و پرونده به شعبه اول بازپرسی ارجاع و درحال رسیدگی است.

وی اشاره کرد: مبحث باتوجه به تحقیقات صورت گرفته در دست بررسی می باشد.
1400/08/16
22:53:01
5.0 / 5
207
تگهای خبر: خودرو , دادسرا , رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است