سامانه احراز هویت غیرحضوری دانش بنیان ها در خدمت بانک، بورس و قوه قضائیه

سامانه احراز هویت غیرحضوری دانش بنیان ها در خدمت بانک، بورس و قوه قضائیه ثبت آسان: یکی از شرکت های دانش بنیان با ارائه سامانه احراز هویت غیرحضوری به بانکها و بورس، به جمع ارائه دهندگان خدمات احراز هویت غیرحضوری به قوه قضائیه پیوست.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، میثم فقیهی، مدیرعامل یکی از شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: نیازمندی های خاص و بازار رو به رشد خدمات شناسایی هویت، موجب شد تا این شرکت فعالیت خودرا با رویکرد خدمت محور در زمینه احراز هویت غیرحضوری شروع کند.
وی سامانه احراز هویت غیرحضوری با نام «آشنامی» به مخاطبان بازار بورس و سرمایه را از محصولات این شرکت نام برد و افزود: با گسترش تعاملات غیرحضوری، نیاز سازمان های دولتی و خصوصی به تعیین هویت مشتریان خود بالا رفته است و بر این اساس ما با ارائه این سامانه به بانکها و بورس، به جمع ارائه دهندگان سرویس احراز هویت غیرحضوری قوه قضاییه پیوستیم.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، فقیهی با اعلان اینکه این سامانه به کسب وکارها امکان می دهد تا سریع تر و امن تر، احراز هویت شوند، اشاره کرد: آن چه که این محصول امکان ورود به بازارهای جهانی و رقابت با شرکت های فعال در زمینه های مشترک را فراهم می آورد، تفاوت قیمت ارائه شده برای محصولات آنست.
منبع:

1400/08/30
11:50:24
5.0 / 5
119
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است