مردم سئوالات حقوقی و کارشناسی خودرا از سامانه ۱۲۹ بپرسند

مردم سئوالات حقوقی و کارشناسی خودرا از سامانه ۱۲۹ بپرسند به گزارش ثبت آسان، کرمان رئیس مرکز کارشناسان رسمی، وکلاء و مشاوران قوه قضاییه اظهار داشت: سامانه تلفنی 129 توسط قوه قضاییه سال ها قبل راه اندازی شده و مرکز وکلاء و کارشناسان قوه این سامانه را هدایت می کند و به صورت آنلاین در اختیار مردم هستند و هر کس از هر نقطه کشور می تواند سئوالات حقوقی و تخصصی خویش را از وکلاء و کارشناسان بپرسد.


حسن عبدلیان پور امروز ۲۰ اسفندماه در حاشیه نخستین گردهمایی تخصصی مراکز کارشناسان رسمی دادگستری سراسر کشور در کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مرکز وکلاء و کارشناسان رسمی در امتداد کارهای پیش بینی شده و خدمت رسانی و تکریم مردم، کارهای بزرگی انجام داده و نشست های علمی و تخصصی که در هشت منطقه کشور برگزار می گردد همچون این کارهاست.
وی ادامه داد: سامانه تلفنی ۱۲۹ توسط قوه قضائیه سال ها قبل راه اندازی شده و مرکز وکلاء و کارشناسان قوه این سامانه را هدایت می کند و بصورت آنلاین در اختیار مردم هستند و هر کس از هر نقطه کشور می تواند سئوالات حقوقی و تخصصی خودرا از وکلاء و کارشناسان بپرسد.
عبدلیان پور با اشاره به این که این سامانه در ۹ استان فعال نبود، اشاره کرد: هم اکنون این سامانه در همه استانهای کشور برقرار شده و مشاوره حقوقی به مردم ارائه می دهد.
رییس مرکز کارشناسان رسمی، وکلاء و مشاوران قوه قضائیه اظهار داشت: انشاءالله از شروع سال ۱۴۰۲ سامانه ۱۲۹ بصورت ۲۴ ساعته به مردم خدمت رسانی خواهدنمود و هر ایرانی سئوالات کارشناسی، مشاوره خانواده و حقوقی خودرا می تواند از این طریق مطرح و بصورت رایگان پاسخ دریافت کند.
او در آخر بیان کرد: هم اکنون حدود ۸۰ هزار کارشناس، وکیل و مشاوره خانواده در کشور فعالیت دارند و ۶۲ هیئت مدیره استانی از کارشناسان و وکلاءرسمی در همه استانها فعال می باشند.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، اولین گردهمایی تخصصی مراکز کارشناسان رسمی دادگستری سراسر کشور از ۱۸ اسفندماه جاری به مدت سه روز به میزبانی کرمان انجام شد.1401/12/21
10:24:08
5.0 / 5
92
تگهای خبر: آنلاین , رئیس , راه اندازی , سند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است