دادستان مركز خوزستان:

برخورد قاطعی با بی حجابی وجرایم منافی عفت عمومی در خوزستان می شود

برخورد قاطعی با بی حجابی وجرایم منافی عفت عمومی در خوزستان می شود به گزارش ثبت آسان، دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان از برخورد قاطع با بی حجابی و جرایم منافی عفت عمومی اطلاع داد و اظهار داشت: رعایت نشدن حجاب جرم مشهود است و پلیس ملزم به برخورد با این افراد است.به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، صادق جعفری چگنی با بیان این خبر اظهار داشت: دستورات قضائی به ضابطان در برخورد با افرادی که حجاب شرعی را رعایت نکنند، صادر شده و با مسئولانی که به وظیفه قانونی خود در زمینه های مختلف عمل نکنند به عنوان ترک فعل برخورد خواهد شد؛ همین طور اماکنی که مقررات را رعایت نکنند حتما پلمب خواهند شد.
دادستان مرکز خوزستان اضافه کرد: باتوجه به ورود مسافران نوروزی و راهیان نور به خوزستان، این مساله در روزهای پایان سال، نوروز و ماه مبارک رمضان، مورد تاکید جدی این دادستانی قرار دارد.
وی اشاره کرد: هرگونه برنامه فرهنگی در این ایام باید توسط اداره ارشاد اسلامی تأیید شود.
جعفری چگنی اظهار داشت: اماکن، مغازه ها و وسیله نقلیه مورداستفاده که سبب نشر و اشاعه بی حجابی شوند حتما پلمب یا توقیف خواهند شد.
جعفری چگنی با تأکید بر حفظ حرمت ماه رمضان که در سال جدید که قسمتی از آن مصادف با ایام نوروز است، اظهار داشت: روزه خواری در ماه مبارک رمضان جرم و با حرمت شکنان این ماه طبق قانون برخورد می شود.


منبع:

1401/12/27
16:42:41
5.0 / 5
40
تگهای خبر: اداره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است