تشکیل پرونده قضایی برای حادثه حریق منجر به فوت شیراز

تشکیل پرونده قضایی برای حادثه حریق منجر به فوت شیراز ثبت آسان: فارس در پی حریق در آپارتمان پنج طبقه ای در شیراز و فوت سه نفر دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از تشکیل پرونده قضایی برای این حادثه آگاهی داد.


سید مصطفی بحرینی ضمن ابراز تأسف از وقوع این حادثه تلخ با اعلان اینکه بمحض اطلاع از وقوع این حادثه دادیار ویژه و معاون دادستان شیراز در محل حادثه حضور بهم رساندند اظهار داشت: تحقیقات اولیه درباب علل وقوع حادثه بلافاصله با نظارت مقام قضایی شروع شد.
به گزارش ثبت آسان به نقل از دادگستری فارس، بحرینی اظهار داشت: بررسی وضعیت ایمنی ساختمان و همین طور نظارت فنی و مهندسی و نحوه امداد رسانی فوری به مصدومین و اطفا حریق نیز در دستور کار دادیار دادسرای جنایی و جرائم امنیتی شیراز قرار دارد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس اظهار داشت: در گذشت سه نفر در این حادثه ما را موظف به بررسی همه ابعاد پیش و بعد از وقوع می کند.
بحرینی اشاره کرد: در جایگاه مدعی العموم قصور، تقصر و ترک فعل احتمالی هر شخصیت حقیقی و حقوقی در وقوع این حادثه را بررسی می نماییم.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، بامداد روز 3 خرداد و براثر وقوع حریق در ساختمان ۵ طبقه ای در خیابان فرصت شیرازی، ۳ کودک جان خودرا از دست داده و ۵ نفر دیگر نیز مصدوم شدند.
در این حادثه تعداد زیادی از ساکنین ساختمان گرفتار در حریق نیز با کمک مردم و نیروهای آتش نشانی و امدادی شیراز نجات یافتند.
منبع:

1402/03/04
12:22:27
5.0 / 5
349
تگهای خبر: دادسرا , ساخت , معاون , نظارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است