ساخت مسکن از راه 30 همت مولدسازی

ساخت مسکن از راه 30 همت مولدسازی ثبت آسان: به گزارش ثبت آسان، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اظهار داشت: از محل مولدسازی و منابع داخلی وزارت راه و شهرسازی بیشتر از ۵۰ هزار میلیارد تومان منابع شناسایی شد که بالغ بر ۳۰ همت مولدسازی صورت گرفت و به شکل نقدی و غیر نقدی به پروژه های نهصت ملی مسکن اختصاص یافت.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، ارسلان مالکی امروز (سه شنبه) در نشستی خبری در رابطه با عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم اظهار نمود: پیش از دولت سیزدهم اقداماتی جدی در زمینه مسکن صورت نگرفته بود؛ چونکه برنامه ای جدی وجود نداشت و همین مساله عقب ماندگی قابل توجهی در حوزه مسکن بوجود آورده بود.
وی ادامه داد: ۸۴ هزار قطعه زمین در چارچوب طرح جوانی جمعیت تأمین شده است، ۱۸ هزار هکتار زمین در مرحله تصویب داریم که این ارقام می تواند زمینه های ساخت مسکن را متحول کند.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن افزود: با این وجود دولت سیزدهم به رغم پیچیدگی های بسیار از تمام ظرفیت ها برای تأمین زمین و ساخت مسکن بهره برد و اگر مجموع همه زمینهای تخصیص یافته و ظرفیت بالفعل در اراضی شناسایی شده را در نظر بگیریم، میتوان بیشتر از سه میلیون واحد مسکن ایجاد کرد که این حاصل اراده وزارت راه و شهرسازی است.
مالکی با بیان اینکه اعتبار دولتی برای تأمین زمین تخصیص داده نشده است، اظهار داشت: از محل مولدسازی و منابع داخلی وزارت راه و شهرسازی بیشتر از ۵۰ همت شناسایی منابع صورت گرفت که بالغ بر ۳۰ همت مولدسازی صورت گرفت و به شکل نقدی و غیر نقدی به پروژه ها تخصیص داده شد.
منبع:

1403/04/12
19:13:44
5.0 / 5
125
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است