رئیس كمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی خبر داد؛

فرصت سه تا پنج ماهه برای بازپرداخت تسهیلات ارزی تولیدكنندگان بخش خصوصی

فرصت سه تا پنج ماهه برای بازپرداخت تسهیلات ارزی تولیدكنندگان بخش خصوصی ثبت آسان: تهران- ایرنا- رئیس كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی مجلس از در نظر گرفتن فرصت سه تا پنج ماهه برای بازپرداخت تسهیلات ارزی تولیدكنندگان بخش خصوصی اطلاع داد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، حمیدرضا فولادگر با اشاره به نشست امروز- دوشنبه- كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی بیان داشت: نشست امروز این كمیسیون با حضور ریاست مجلس شورای اسلامی، رئیس كل بانك مركزی، وزرای اقتصادی و صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان بخش خصوصی واتاق بازرگانی برای اجرای صحیح ماده 20 قانون رفع موانع تولید برگزار گردید.
عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه دولت برای اجرای ماده 20 قانون رفع موانع تولید بارها آیین نامه اجرایی اصلاح كرده است، اظهار داشت: برپایه آیین نامه اجرایی دولت، بخش خصوصی كه از تسهیلات ارزی بهره برده باید تا آخر اسفندماه نسبت به بازپرداخت تسهیلات ارزی اقدام نماید.
نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی تصریح كرد: اما در این نشست از دولت درخواست شد كه برای تولیدكنندگان بخش خصوصی كه تسهیلات ارزی را در تولید بهره برده اند، فرصت 3 تا 5 ماهه در نظر گیرد، این اتفاق باید به موافقت هیات دولت رسیده و سپس اجرایی شود.
وی همینطور ادامه داد: مقرر شد ظرف 2 هفته آینده كارگروهی تشكیل گردد تا بدهكاران تسهیلات ارزی به دولت و بانك ها تقسیم بندی شده و تولیدكنندگانی كه درگیر تولید هستند در اولویت استفاده از خدمات در بازپرداخت بدهی ارزی خود قرار گیرند.
این نماینده مجلس عنوان كرد: همینطور جمع بندی كارگروه مذكور در قالب پیشنهادی به دولت عرضه می گردد تا آیین نامه اجرایی ماده 20 قانون رفع موانع تولید را اصلاح كند.
به گزارش خانه ملت، رئیس كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی مجلس تصریح كرد: هدف از اصلاح آیین نامه اجرایی ماده 20 قانون رفع موانع تولید، پشتیبانی از تولید كننده و بازگشت تسهیلات ارزی به دولت و بانك ها است تا این تسهیلات مجدد به بخش تولید تزریق شود.
سیام*3061*1449*تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار: امیر كاردان راد


1396/11/09
19:18:13
5.0 / 5
4512
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است