2 واحد صنعتی در دزفول راه اندازی شد

2 واحد صنعتی در دزفول راه اندازی شد ثبت آسان: دزفول - در اولین روز از دهه مبارك فجر انقلاب اسلامی 2 واحد صنعتی در شهرستان دزفول افتتاح و به بهره برداری رسید.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دزفول روز پنجشنبه در آئین افتتاح این واحدهای صنعتی كه با حضور نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان محلی برگزار گردید اظهار داشت: جهت راه اندازی خط تولید پروفیل 'یو پی وی سی' و هم واحد قطعه بندی گوشت 80 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
مهراب عبدالهی فرصت های شغلی بوجود آمده این واحدهای تولیدی و صنعتی را كه در شهرك های صنعتی شماره 1 و 2 دزفول راه اندازی شدند 53 فرصت شغلی مستقیم عنوان نمود و اظهار داشت: در دهه فجر امسال 11 واحد تولیدی و صنعتی با سرمایه گذاری 710 میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و یا كلنگ زنی می شوند.
وی رویكرد اداره صنعت، معدن و تجارت را جذب سرمایه گذار و پشتیبانی از بخش خصوصی عنوان نمود و اظهار داشت: با وجود شرایط اقتصادی موجود به دلیل اعتماد بخش خصوصی و حمایت های صورت گرفته روند اجرای طرح های صنعت و معدن در دزفول مطلوب است.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا عملیات اجرایی كارگاه بسته بندی قند با 30 میلیارد ریال سرمایه گذاری و هم خط تولید قطعات خودرو با 50 میلیارد ریال اعتبار امروز در شهرك صنعتی شماره 2 دزفول شروع شد.
6068


1396/11/12
15:27:12
5.0 / 5
4952
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است