صدور دومین مجوز رسمی تاكسی اینترنتی در پایتخت

صدور دومین مجوز رسمی تاكسی اینترنتی در پایتخت به گزارش ثبت آسان دومین مجوز رسمی تاكسی های اینترنتی توسط سازمان تاكسیرانی شهر تهران با عنوان «تاكسی كابین» صادر شد.


به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران، علیرضا قنادان مدیرعامل تاكسیرانی تهران در حاشیه مراسم رونمایی از اپلیكیشن درخواست تاكسی كابین اظهار داشت: سازمان تاكسیرانی آماده همكاری و همراهی با سرویس های اینترنتی(تاكسی) است و از فعالیت شركت های اینترنتی جدید استقبال می نماییم.
وی اظهار نمود: سازمان تاكسیرانی هیچگونه دخالتی در جزئیات كسب و كار و مدل خلاقانه اپلیكیشن های درخواست تاكسی ندارد و سایر شركت های متقاضی، با رعایت چارچوب قانونی كه سازمان تاكسیرانی اعلام نموده، می توانند مجوز رسمی برای اپلیكیشن خود دریافت كنند.
مدیرعامل سازمان تاكسیرانی تصریح كرد: تنها مسئله مهمی كه از جانب این شركتها باید رعایت شود مسایل حمل و نقلی همچون داشتن حداقل هایی از لحاظ سطح آلایندگی و آثار زیست محیطی و ترافیكی، امنیت مسافران و تایید صلاحیت رانندگان تاكسی كه در این ناوگان فعالیت میكنند، طبق ضوابط سازمان تاكسیرانی است.
قنادان اضافه كرد: به جهت اینكه اپلیكیشن های درخواست تاكسی برای اغلب فعالیت های خود همچون عرضه خدمات لوكس و خاص و بستن قراردادهای سازمانی باید دارای مجوز از سازمان تاكسیرانی باشند بدین سان شركت هایی همچون كابین و كارپینو به علت داشتن مجوز رسمی، حضوری فعال و پیشتاز در بازار رقابتی دارند.
شهرام سخنور مدیرعامل شركت آوین هم در این مراسم با اشاره به اینكه تا كنون 3 هزار راننده تحت آموزش های ویژه شركت قرار گرفتند، اظهار نمود: كابین در مرحله اول تاكسی ها و سپس آژانس ها را تحت پوشش قرار می دهد.


 

1396/11/28
13:44:07
5.0 / 5
5888
تگهای خبر: سازمان , شركت , مدیرعامل , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است