سخنگوی دولت:

آماده متفاوت شدن شرایط بعد از خروج آمریكا از برجام هستیم

آماده متفاوت شدن شرایط بعد از خروج آمریكا از برجام هستیم ثبت آسان: انزلی - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: آماده متفاوت شدن شرایط كشور بعد از خروج دولت آمریكا از برجام هستیم.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا محمدباقر نوبخت روز چهارشنبه در مراسم بزرگداشت مقام معلم در انزلی اظهار نمود: تا 22 اردیبهشت ماه، به احتمال قوی آمریكا از برجام خارج می گردد و ما باید منتظر متفاوت شدن اوضاع كشور باشیم.
وی ادامه داد: آماده متفاوت شدن فضا هستیم و تدابیر و بودجه های لازم را برای روزهای متفاوت با امروز، آماده كرده ایم.
معاون رئیس جمهوری خاطرنشان كرد: محاصره اقتصادی، همچنان وجود دارد و وظیفه ما این است كه آن را بشكنیم و تصمیماتی كه از ابتدای دولت تدبیر و امید تابحال تحت عنوان برجام اتخاذ شد و همه مردم ایران در آن سهم دارند را تا آخرین روز، با مستندات دفاع می كنم.
نوبخت تصریح كرد: انتظار دارم كه جمع فرهیخته فرهنگیان هم یك بار دیگر سیاست های اتخاذ شده در دولت تدبیر و امید درمورد برجام، رفع تحریم ها و هم برطرف شدن موانع اقتصادی كشور را مستدل و با شاخص های مورد نظر رصد كرده و در این خصوص قلم بزنند.
وی در بخش دیگری از سخنانش، به تقارن روز معلم با نیمه شعبان اشاره و بیان كرد: انتظار دارم فرهنگیان در ارتباط با مفهوم فلسفی انتظار با چهار كلید واژه نبوت، امامت، خاتمیت و مهدویت كه برگرفته از اندیشه های استاد مطهری است، قلم بزنند و آمادگی داریم كه به نحو شایسته و گسترده، تعدادی از این مقالات را تكثیر و منتشر نماییم.
نوبخت با یادآوری اینكه خود او یك معلم بوده و فرهنگیان و معلمان رشت از او برای ورود به مجلس شورای اسلامی بعنوان نماینده مردم حمایت كردند، اظهار داشت: از اداره كل آموزش و پرورش گیلان هم می خواهم از هفته معلم تا آغاز هفته دولت، نگاشته های فرهنگیان را چه نقادانه و چه مویدانه، جمع آوری كنند.
معاون رئیس جمهوری افزود: دولت برای تكریم مادی و معنوی معلمان، از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد كرد و همواره رفع دغدغه های این قشر فرهنگی و سختكوش از دغدغه های دولت تدبیر و امید بوده است.
نوبخت در خاتمه سخنانش اظهار داشت: در صورت عرضه طرح های واقع بینانه متناسب با توانمندی ها برای فرهنگیان از هیچ كوششی فروگذار نمی نماییم.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا در این مراسم از 60 معلم برگزیده استان گیلان تجلیل شد.
741/2007


1397/02/12
14:26:21
5.0 / 5
4584
تگهای خبر: اقتصاد , رئیس , سازمان , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است