معاون وزیر صنعت و تجارت:

دولت جلوی قاچاق كالا را می گیرد

دولت جلوی قاچاق كالا را می گیرد ثبت آسان: اردبیل- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: دولت تدبیر و امید با هدف پشتیبانی از تولید كنندگان داخلی و مصرف كنندگان جلوی قاچاق كالا را می گیرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، سید محمود نوابی روز یكشنیه در همایش تقدیر از حامیان مصرف كنندگان اردبیل اضافه كرد: مبارزه با قاچاق كالا مورد تاكید مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری است و همه مدیران و مسئولان مربوطه موظف به جلوگیری از قاچاق هستند.
وی اظهاركرد: در سه ماهه نخست امسال، 90 هزار بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفت و 2 هزار و 400 پرونده تشكیل شد كه 55 درصد نسبت به سه ماهه اول سال قبل رشد داشته است.
نوابی در باره كنترل گرانی و تورم اظهار داشت: دولت تا حد توان جلوی گرانی ها را می گیرد ولی مردم و فروشندگان باید انصاف را رعایت كرده و دست به گرانی نزنند.
رئیس سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولید كنندگان افزود: دستگاه پشتیبانی از تولید كنندگان و مصرف كنندگان در كنار 10 دستگاه دیگر امر­ مبارزه با قاچاق كالا را در اولویت خود قرار داده است.
وی با اشاره به اینكه بازرسی ها تشدید و جدی ترمی شود اضافه كرد: مبارزه با كالای قاچاق، افزایش كیفیت محصولات ایرانی و كاهش تبلیغات تلویزیونی محصولات خارجی بهترین راه پشتیبانی از مصرف كنندگان و تولیدكنندگان كشور است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام نمود: ماده 6 قانون پشتیبانی از مصرف كنندگان اجرایی شده و لازم است دستگاه های خدمات رسان نسبت به تكریم مصرف كننده و خدمت رسانی مطلوب اهتمام جدی داشته باشند.
نوابی اظهار داشت: تكریم ارباب رجوع فقط قرار دادن مبلمان و صندلی در اداره و دادن چای و آب معدنی نیست بلكه تسریع در رسیدگی به امور مردم بهترین راه جلب رضایت مردم است.
در این همایش از فعالان و حامیان مصرف كننده استان اردبیل تجلیل شد.
7110/ 1257


1397/04/17
13:40:21
5.0 / 5
4573
تگهای خبر: تولید , صنعت , كالا , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است