ساخت ۳ موتورسیكلت الكتریكی توسط هارلی-دیویدسون

ساخت ۳ موتورسیكلت الكتریكی توسط هارلی-دیویدسون ثبت آسان: ایسنا نوشت: شركت موتورسیكلت سازی مشهور هارلی-دیویدسون خبر از آغاز ساخت 3 مدل موتورسیكلت برقی از سال 2019 داد.مدت ها است كه صحبت از موتورسیكلت های الكتریكی هارلی-دیویدسون به میان آمده است. ابتدا در سال 2014 این مورد بعنوان پروژه "LiveWire" اعلام گردید كه یك دوچرخه بود كه با برخی تغییرات در طراحی، قرار بود تبدیل به یك موتورسیكلت الكتریكی شود كه این شركت قصد داشت طی چند سال آینده عرضه نماید.
اما در نهایت به نظر می آید كه "LiveWire" در سال آینده در دسترس خواهد بود. این خبر بعنوان بخشی از استراتژی شتاب دهنده هارلی-دیویدسون انتشار یافته است كه الهام بخش نسل بعدی موتورسیكلت سواران با محصولات این شركت است.
كمپانی هارلی-دیویدسون در یك كنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: این پروژه، شركت هارلی-دیویدسون را به یكه تاز و رهبر صنعت موتورسیكلت سازی در توسعه و ساخت موتورسیكلت های الكتریكی تبدیل می كند كه می تواند پای این فناوری را به مسابقات ورزشی هم باز كند.
تصویر انتشار یافته تنها یك نمونه اولیه است و امكان دارد در زمان تولید دستخوش تغییر شود و همینطور امكان دارد در هنگام عرضه، در هر بازاری موجود نباشد.
علاوه بر این، دو مدل دیگر هم وجود دارد كه یكی سبك تر و به شكل موتورهای كراس است و دیگری به شكل موتورهای شهری و كلاسیك است كه هر دو مقرر است در سال 2022 عرضه شوند.
البته این شركت معروف از تولید موتورسیكلت های بنزینی دست نكشیده است و تولید دو موتورسیكلت جدید و قدرتمند را برای عرضه در سال های 2020 و 2021 در برنامه دارد.
5656

1397/05/10
14:52:49
5.0 / 5
4892
تگهای خبر: پروژه , تولید , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است