عملیات بازگشت حجاج ایرانی از 5 شهریور ماه آغاز می گردد

عملیات بازگشت حجاج ایرانی از 5 شهریور ماه آغاز می گردد ثبت آسان: تهران- مسئول عملیات حج شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اعلام نمود: عملیات بازگشت حجاج ایرانی به كشور از روز پنجم شهریور ماه جاری آغاز می گردد و تا 24 شهریور ادامه دارد.


«سیدمحمود رضوی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا اضافه كرد: طبق برنامه اولین پرواز حجاج ایرانی توسط شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در روز پنجم شهریورماه از مدینه منوره به بوشهر انجام می گردد.
وی افزود: در اولین روز بازگشت حجاج، 9 پرواز از مدینه منوره به مقصد فرودگاه های بوشهر، زنجان، اهواز، مشهد و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انجام می گردد.
این مقام مسئول در شركت فرودگاه های كشور اعلام نمود: عملیات بازگشت حجاج ایرانی از عربستان به 19 فرودگاه انجام می گردد و طبق برنامه مسئولان این فرودگاه ها آماده عرضه خدمات مناسب به استقبال كنندگان و حجاج هستند.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، 85 هزار حاجی ایرانی در آیین مناسك حج ابراهیمی امسال شركت كردند و با انجام 315 پرواز توسط دو شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) و هواپیمایی سعودی به سرزمین وحی منتقل شدند.
به گفته حسین اسفندیاری قائم مقام مدیرعامل شركت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در امور فرودگاه‎ها، در پروازهای رفت زائران خانه خدا كه از 27 تیر ماه شروع شد و تا 24 مرداد ادامه یافت، در مجموع 315 پرواز انجام شد كه 91 پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره)، 36 پرواز از فرودگاه مشهد، 27 پرواز از فرودگاه اصفهان، 18 پرواز از فرودگاه اهواز، 17 پرواز از فرودگاه شیراز و 17 پرواز از فرودگاه همدان بود.
همچنین در عملیات اعزام حجاج، 14 پرواز از فرودگاه گرگان، 13 پرواز از فرودگاه تبریز، 12 پرواز از فرودگاه كرمان، 12 پرواز از فرودگاه ساری، 11 پرواز از فرودگاه یزد، 10 پرواز از فرودگاه بیرجند، 10 پرواز از فرودگاه ارومیه، 7 پرواز از فرودگاه زاهدان، 5 پرواز از فرودگاه زنجان، 5 پرواز از فرودگاه كرمانشاه، 4 پرواز از فرودگاه بندرعباس، 4 پرواز از فرودگاه بوشهر و 2 پرواز از فرودگاه رشت انجام شد.
اقتصام**1108


1397/06/03
15:20:57
5.0 / 5
4532
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است