معاون عمرانی وزارت كشور:

شهرداران و دهیاران خلاق و نوآور باشند

شهرداران و دهیاران خلاق و نوآور باشند ثبت آسان: بوشهر-معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت كشور اظهار داشت: شهرداران و دهیاران در امور مربوط به حوزه های خود خلاقیت و نوآوری به خرج دهند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، مهدی جمالی نژاد روز جمعه در نشست با شهرداران و رئوسای شوراهای اسلامی شهرهای استان بوشهر اضافه كرد: در حوزه های یاد شده چنانچه نگاه نو وجود داشته باشد سرمایه گذاران و بخش خصوصی هم به طور جدی تری ورود می كنند.
وی اظهارداشت: شهرداران و دهیاران با جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی می توانند به راحتی امورهای مربوط به خویش را پیش ببرند.
جمالی نژاد افزود: در این راستا دستگاه های مختلفی هم باید ورود كنند و هزینه های شهروندی خویش را پرداخت كنند.
وی اظهارداشت: در میان واحدهای صنعتی باید در پرداخت حق و حقوق شهروندی مناطق میزبان نقش چشمگیرتری ایفا كنند.
جمالی نژاد در ارتباط با استان بوشهر هم اظهار داشت: این استان از تمامی ظرفیت های گردشگری برخوردار می باشد و با برخورداری از مواهب طبیعی همانند كوه، دریا، نخلستان باید انرژی بیشتری در شكوفایی آن صرف شود.
وی تصریح كرد: در این ارتباط زیباسازی مبلمان شهرها و جمع آوری زباله ها در سطح شهرهای استان نیازمند كار و تمركز بیشتری است.
جمالی نژاد با اشاره به معارفه شهردار جدید شهر بوشهر اظهار داشت: با این معارفه انتظار است سرعت خدمات رسانی در شهر بوشهر تسریع شود و شاهد رضایت حداكثری مردم از مدیریت شهری این شهر باشیم.
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر هم اظهار داشت: سند گردشگری روستایی این استان مراحلی پایانی خویش را طی می كند.
مهرداد ستوده اضافه كرد: روستاهای استان بوشهر ظرفیت های گردشگری ناشناخته فراوانی دارند كه باید با استفاده از تكلیف های گنجاده شده در سند مربوط به آن نسبت به معرفی ظرفیت های آن اقدام نماییم.
وی یادآورشد: استان بوشهر در نوروز گذشته در مبحث گردشكری رتبه سوم كشور را به خود اختصاص داد كه این شاخص نشان از ظرفیت های فراوان این استان است.
ستوده اضافه كرد: گردشگری در استان بوشهر بخوبی جایگاه خویش را پیدا كرده كه این مهم نوید بخش آینده ای روشن در مبحث جذب توریست است.
در این آئین از فعالیت های فردین خورشیدیان سرپرست شهرداری بوشهر تجلیل و سید نور الدین امیری به عنوان شهردار جدید این شهر ارائه شد.
7212/6045


1397/07/20
23:10:30
5.0 / 5
4596
تگهای خبر: توسعه , خدمات , سرپرست , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است