2 میلیارد ریال كالای قاچاق در استان كرمانشاه كشف شد

2 میلیارد ریال كالای قاچاق در استان كرمانشاه كشف شد ثبت آسان: فرمانده انتظامی استان كرمانشاه، از كشف نزدیك به 2 میلیارد ریال لوازم خانگی، نخود و سویای قاچاق با تلاش ماموران انتظامی شهرستان های اسلام آبادغرب و صحنه اطلاع داد.


به گزارش روز جمعه ایرنا، سردار منوچهر امان اللهی در جمع خبرنگاران تصریح كرد: در ماموریت نخست ماموران پاسگاه های انتظامی بخش حمیل شهرستان اسلام آبادغرب، در حین كنترل خودروهای عبوری به سه دستگاه خودرو باری نیسان كه استان های جنوبی كشور به سمت كرمانشاه در حال حركت بودند مشكوك شده و دستور توقیف آنها را صادر كردند.
وی افزود: بعد از توقیف و بازرسی از این سه خودرو، 13 دستگاه لوازم خانگی قاچاق شامل چهار دستگاه یخچال و 9 دستگاه ماشین لباسشویی و ظرفشویی كه فاقد هرگونه مدارك معتبر گمركی بودند، كشف شد.
سردار امان اللهی افزود: طبق نظر كارشناسان، ارزش این محموله قاچاق به حدود یك میلیارد ریال می رسد.
فرمانده انتظامی استان كرمانشاه همینطور از دستگیری رانندگان این خودروها و معرفی آنها به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احكام لازم اطلاع داد.

** كشف 100 تن نخود و سویای قاچاق در صحنه
وی در ادامه اضافه كرد: دیگر ماموریت مبارزه با كالای قاچاق توسط پلیس شهرستان صحنه انجام شد كه طی آن كاراگاهان پلیس آگاهی این شهرستان با انجام كارهای اطلاعاتی از وجود یك انبار نخود قاچاق آگاه شدند.
سردار امان اللهی تصریح كرد: بعد از شناسایی محل انبار و با هماهنگی مقام قضائی نسبت به بازرسی از این محل اقدام و مقدار 100 تن محصول قاچاق شامل 85 تن نخود و 15 تن سویا كشف شد.
رئیس پلیس استان كرمانشاه خاطرنشان كرد: ظبق نظر كارشناسان ارزش این محموله قاچاق به حدود یك میلیارد ریال می رسد.
وی همینطور با اشاره به پلمب انبار محل قاچاق كالا، از دستگیری صاحب آن و معرفی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حكم لازم اطلاع داد.
سردار امان اللهی در انتها برخورد با قاچاقچیان را از مهمترین برنامه های پلیس برشمرد و اظهار داشت: همكاران ما در بخش های مختلف انتظامی با مخلان نظم اقتصادی كشور قاطعانه برخورد خواهند كرد.
7458/8066


1397/09/23
12:26:27
5.0 / 5
4355
تگهای خبر: اقتصاد , خودرو , رئیس , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است