امام جمعه موقت كرمانشاه:

گرانی طلا و دلار یك امتحان بزرگ برای افراد حریص بود

گرانی طلا و دلار یك امتحان بزرگ برای افراد حریص بود ثبت آسان: امام جمعه موقت كرمانشاه با اشاره به اینكه گرانی طلا، دلار و احتكار كالا در ماه های اخیر یك امتحان بزرگ برای افراد سودجو و حریص بود، اظهار داشت: رسانه های دشمن و برخی افراد در داخل كشور با این تصور گرانی ها، به غلط فكر می كردند نظام جمهوری اسلامی به آخر كارش رسیده است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، آیت الله محمد حجتی در خطبه های این هفته نماز جمعه كرمانشاه، با اشاره به اینكه ملت كهن و تاریخی ایران دوران و حكومت های بسیاری به خود دیده اضافه كرد: گرانی ها و بخصوص عمل ناپسند احتكار بزرگترین امتحان برای مسئولان و بعضی از افراد جامعه بود كه گول خوردند.
او در ادامه به لطمه و ضربه روحی و اضطراب مردم ناشی از گرانی و احتكار اشاره نمود و اظهار داشت: یكی از مسائل و مشكلات مهم اقتصادی كنونی كشورمان احتكار است.
آیت الله حجتی در ادامه با اشاره به تاریخ بشریت و آثار تاریخی به جا مانده از گذشتگان تصریح كرد: دنیا به هیچ فردی وفا نكرده و همه رفتنی هستند و تنها آثار زشت و زیبا از آدم ها به جای می مانند پس افراد در تنگناها و سختی ها پشتیبان یكدیگر باشند.
وی در ادامه با اشاره به اینكه برخی ها در رسانه ها و جامعه می خواهند بین علمای دین و مردم فاصله بیندازند، اظهار داشت: ملت ایران با دین، امامت، رهبری و اسلام گره خورده اند.
امام جمعه موقت كرمانشاه در ادامه به حادثه سقوط اتوبوس حامل دانشجویان اشاره نمود و اظهار داشت: این حادثه ناگوار قلب همه مردم و مقام معظم رهبری را به درد آورد امیدواریم دیگر شاهد این چنین اتفاقاتی در كشور اسلامی مان نباشیم.
او در ادامه با اشاره به مناسبت های هفته آینده به روز 17 دی ماه روز كشف حجاب از جانب رضا شاه اشاره نمود و اظهار داشت: زنان ایران ذاتا با حجاب بوده اند و در آن ایام ظلم و ستم زنان برای حفظ حجاب شان از خانه ها بیرون نمی آمدند.
وی همینطور روز 14 دی، روز جهاد كشاورزی را به كشاورزان تبریك گفت و ابراز امیدواری كرد كشاورزان بتوانند با قدم های بلند در جهت توسعه و پیشرفت كشور گام بردارند.
امام جمعه موقت كرمانشاه 19 دی ماه را روز قیام خونین مردم قم در سال 56 و روز وفات آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان نمود.
3209/8066


1397/10/14
14:54:43
5.0 / 5
4294
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , سند , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است