صادرات 200 میلیون دلاری لوستر به كشورهای همسایه

صادرات 200 میلیون دلاری لوستر به كشورهای همسایه به گزارش ثبت آسان مدیر عامل تعاونی تولیدكنندگان لوستر و چراغ های تزئینی اظهار داشت: سالانه 200 میلیون دلار لوستر از ایران صادر می گردد كه در صورت كاهش هزینه های تولید، این میزان قابل افزایش است.


به گزارش روز جمعه ایرنا از شركت سهامی نمایشگاه بین المللی ایران، «محمدرضا قره یاضی» در حاشیه شروع به كار بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، اضافه كرد: صنعت لوستر سازی می تواند در شرایط كنونی، ارزآوری بیشتری برای كشور داشته باشد.
مدیر عامل تعاونی تولیدكنندگان لوستر و چراغ های تزئینی خاطرنشان كرد: ایران جزو پنج كشور نخست تولیدكننده این محصول است.
قره یاضی تصریح كرد: عراق، تركیه، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، قزاقستان همچون مهم ترین بازارهای صادراتی لوستر ایران به شمار می روند؛ علاوه بر این، ایران به كشورهای حاشیه خلیج فارس، عربستان، اتحادیه اروپا، و كشورهای شرق آسیا هم لوستر صادر می كند.
«محمد جواد قنبری» معاون امور نمایشگاهی شركت سهامی نمایشگاه بین المللی ایران هم در حاشیه افتتاح بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی اظهار داشت: حضور شركت های ایرانی فرصت مناسبی برای معرفی محصولات و صادرات آنها بخصوص برای كشورهای همسایه بوجود آورده است.
وی به صادرات ایران به دیگر كشورها اشاره نمود و خاطرنشان كرد: درصورتی كه بتوانیم در بخش های مواد اولیه تزیینی، مانند كریستال در كشور تولید داشته باشیم، می توانیم سودآوری و صادرات بهتری از این صنعت به دست آوریم.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی لوستر بامداد امروز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شروع به كار كرد و تا 24 دی ماه (در ساعت های 10 تا 18) ادامه دارد.
در این نمایشگاه، 225 شركت داخلی محصولات خویش را در سالن های 5، 6، 7، 27 و 25 محل دائمی نمایشگاه ها به نمایش گذاشته اند.
اقتصام**9918**1336


1397/10/21
21:50:34
5.0 / 5
4869
تگهای خبر: بازار , تولید , سهام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است