15 طرح مخابراتی به مناسبت دهه فجر در آستارا افتتاح میگردد

15 طرح مخابراتی به مناسبت دهه فجر در آستارا افتتاح میگردد ثبت آسان: رئیس شركت مخابرات آستارا اظهار داشت: 15 طرح مخابراتی با 38 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار هزینه شده، به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح و عملیات پوشش تلفن همراه شش روستا آغاز میگردد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا طهماسب خدابخش روز سه شنبه در نشست خبری در اداره مخابرات آستارا اضافه كرد: راه اندازی نسل های دوم و سوم شبكه های تلفن همراه، 20 كیلومتر فیبرنوری منطقه حیران برای بهینه سازی ارتباط و تجهیز شبكه مخابرات شهرك عباس آباد، چلوند و بیمارستان آستارا از طرح های قابل افتتاح در دهه فجر است.
وی اظهار نمود: روستاهای حاجی امیر، ونه بین، چملر، مشند، خانه های آسیاب بخش مركزی و روستای كانرود بخش لوندویل از موبایل روستایی با امكانات محدود استفاده می كردند و در دهه فجر، عملیات پوشش تلفن همراه در آنها آغاز خواهد شد.
خدابخش با اشاره به سرقت كابل های مخابرات برخی روستاها در ماه های گذشته اظهار داشت: شركت مخابرات برای همكاری با شورای اسلامی و دهیاری روستاها جهت كابل گذاری زمینی جهت پیشگیری از سرقت آماده است.
بندر مرزی آستارا با 38 هزار و 600 مشترك تلفن ثابت و 86 هزار و 261 مشترك تلفن همراه از نظر دسترسی به تلفن ثابت، رتبه ششم و از نظر دسترسی به اپراتورهای تلفن همراه، رتبه پنجم را در استان گیلان دارد. این شهرستان با 91 هزار نفر جمعیت در دو بخش و 62 روستا در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
7105 / 7124 / 2007


1397/10/25
14:28:51
5.0 / 5
4859
تگهای خبر: اپراتور , اداره , رئیس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است