رئیس كل دادگستری استان قزوین:

باید از پشت میزها بیرون بیاییم به جنگ اقتصادی برویم

باید از پشت میزها بیرون بیاییم به جنگ اقتصادی برویم ثبت آسان: رئیس كل دادگستری استان قزوین اظهار داشت: باید همه مسئولان امر جدی تر از همیشه به وظایف عمل كرده و برای موفقیت در این جنگ اقتصادی باید از پشت میزها بیرون آمده و به این جنگ برویم.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا قزوین، جلسه نظارت بر فرآیند عرضه مایحتاج عمومی و كالاهای اساسی و چگونگی اقدام و مقابله با تخلفات و جرائم مربوط» از بامداد امروز با حضور مسئولان استانی در دادسرای عمومی و انقلاب قزوین در حال برگزاری است.

حجت الاسلام نورالله قدرتی رئیس كل دادگستری استان قزوین، در این جلسه با اشاره به لزوم فعالیت كمیته بازار و نظارت بر كالاهای اساسی مردم اظهار نمود: این دستورالعمل از طرف دادستان كل صادر گردیده است.

وی ادامه داد: تمامی مسئولان استان ها موظف به تشكیل كمیته های متناوب در استان های خود در این حوزه شده اند و استان قزوین باز كمیته مذكور را با قدرت پیگیری خواهدنمود.

قدرتی عنوان كرد: كمیته های مذكور باید برای تمامی ارزاق عمومی مردم در استان تشكیل گردد چراكه هم اكنون دستگاه های متولی در انجام وظایف خود عقب هستند و باید نظارت كامل بر بازار صورت گیرد.

رئیس كل دادگستری استان قزوین بیان كرد: باید همه مسئولان امر جدی تر از همیشه به وظایف عمل كرده و برای موفقیت در این جنگ اقتصادی باید از پشت میزها بیرون آمده و به این جنگ برویم.

وی بر لزوم ساماندهی دست فروشان در استان تاكید و اشاره كرد: برای دست فروشان در سطح شهر باید فكری اساسی صورت گیرد.

رئیس كل دادگستری استان قزوین اضافه كرد: با شهرداری قزوین صحبت شده تا در حداقل ۲۰ نقطه شناسایی شده نسبت به ساماندهی دست فروشان در شهر اقدام گردد چراكه آنها را نمی توان حذف نمود بلكه باید مدیریت كرد.

قدرتی بابیان اینكه افتخار ما این است كه در راه خدمت گذاری به مردم قدم بگذاریم، اظهار داشت: ورود جدی در كنترل و نظارت بر بازار در روزهای منتهی به عید نوروز بسیار لازم است ازاین رو باید در این فضا ورود جدی داشته باشیم.

وی تصریح كرد: كمیته نظارت بر بازار باید عملكرد خودرا تقویت كند و با نظارت دقیق در این عرصه وارد میدان شود.

رئیس كل دادگستری استان قزوین با اشاره به اینكه امام علی (ع) و ناظران آن حضرت هرروز به بازار سركشی می كردند، تاكید كرد: نظارت به صورت هر دو هفته یك دفعه در بازار كم است پس باید در این امر تجدیدنظر شود و سركشی ها و نظارت افزایش پیدا كند.

وی با تاكید بر لزوم داشتن جلساتی مرتب با واردكنندگان، تولیدكنندگان، عرضه كنندگان و اصناف استان عنوان كرد: كمیته مذكور به چهارراهی تبدیل گشته تا مسئولان استانی در كنار هم به شور نشسته و راهكارهای مناسب را برای امور اتخاذ كنند.

قدرتی درانتها اشاره كرد: مسئولان امر باید با سرعت بیشتر به پرونده ها رسیدگی كرده و به وظایف خود عمل كنند.
1397/11/03
13:46:54
5.0 / 5
4815
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است