احضار دو عضو شورای شهر تهران به دادسرا

احضار دو عضو شورای شهر تهران به دادسرا ثبت آسان: بامداد امروز ناهید خداكرمی و محمود میرلوحی، دو عضو شورای شهر تهران به دادسرا احضار شدند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا. محمود میرلوحی بامداد امروز به علت شركت در دادسرا در جلسه شورای شهر حضور نداشت، هرچند كه در ابتدای جلسه شورای شهر و پیش از شروع جلسه با حضور بر صحن شورا در مورد جلسه دادسرایش با اعضای شورای شهر صحبت كرد.
احمد مسجدجامعی با عنایت به شرایط امروز شورا و نبودن چند تن از اعضا قصد خروج از صحن شورا را داشت كه محسن هاشمی اظهار داشت: از صحن خارج نشوید چون جلسه از نصاب می افتد و تصریح كرد كه با عنایت به شرایط ایجادشده فقط ناهید خداكرمی كه دادگاه دارد می تواند از صحن بیرون برود و محمود میرلوحی هم كه بامداد دادگاه بوده، ان شالله بزودی برمی گردد.
میرلوحی در حالی برای اتهامش به دادسرا مراجعه نمود كه حسینی میلانی و اعطا وی را همراهی می كردند و پس از جلسه دادسرا هم میرلوحی جهت شركت در جلسه شورا به صحن آمد.
پس از آمدن محمود میرلوحی به صحن شورای شهر تهران ناهید خداكرمی با همراهی حجت نظری به دنبال شكایت ستاد امر به معروف و نهی از منكر اصفهان و جهت بررسی پرونده اش به دادسرا رفت.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، میرلوحی به علت شكایت محمدباقر قالیباف در دادسرا حاضر شده و ناهید خداكرمی هم به دنبال شكایت ستاد امر به معروف ونهی از منكر استان اصفهان امروز در دادسرای رسانه حضور پیدا خواهد نمود.1397/11/16
13:41:20
5.0 / 5
4654
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است