رئیس كل دادگستری استان بوشهر:

روحیه جهادی تابع زمان و مكان خاصی نیست

روحیه جهادی تابع زمان و مكان خاصی نیست به گزارش ثبت آسان ایسنا/بوشهر رئیس كل دادگستری استان بوشهر عنوان كرد: روحیه جهادی تابع زمان و مكان خاصی نیست و باید با روحیه جهادی به پیشواز حل مشكلات مردم رفت.


علی جمادی ظهر امروز در نشست دیدار رئیس قوه قضائیه با قضات و كاركنان قضایی اظهار داشت: رضایتمندی مردم سبب شادابی جامعه و رضایت خداوند متعال است. روحیه جهادی تابع زمان و مكان خاصی نیست پس هر كسی در هر جایگاه می تواند مشكلات را رفع كند.
وی اشاره كرد: با سیاست تحولی و روحیه جهادی كه رئیس قوه قضاییه به وجود آورده است در استان بوشهر با وجود كمبودهای موجود در اجرای این سیاست ها تلاش مضاعف شده است تا به حول قوه الهی منویات آیت الله رئیسی محقق شده و جامعه به اهداف خود برسد.
رئیس كل دادگستری استان بوشهر افزود: اقدامات جهادی نمی تواند تابع اقدامات محدودكننده باشد، باتوجه به این مساله استان بوشهر نتایج خوبی در حوزه های جهادی در بر داشته است. كمبودها زیاد است كه برخی موارد را در اینجا اشاره خواهیم كرد.
این مسئول عنوان كرد: در حوزه پیش گیری از وقوع جرم اهتمام بر اجرایی كردن خواسته ها داشته و در حوزه های مختلف عملكردی موفق و همراه با آموزش های درون سازمانی و برون سازمانی داشته ایم كه در ۱۰ ماهه امسال شاهد كاهش ۵ درصدی ضرب و جرح در استان بوشهر بوده ایم.
جمادی اشاره كرد: باتوجه به پیش رو بودن انتخابات تابحال ۲۷ جلسه ستاد پیش گیری از تخلفات برگزار شده و از این پس نیز جلسات به صورت منظم برگزار می شود.
وی ادامه داد: در حوزه اجرای احكام، شاهد افزایش ۵ درصدی در امتداد تسریع در رسیدگی به پرونده ها هستیم.
رئیس كل دادگستری استان بوشهر بیان كرد: امسال چند فقره از پرونده های كلان، با بیشتر از ۴۳۸۰ شاكی به نتیجه رسیده و در حال اجرای احكام این پرونده ها هستیم. در یك بازه زمانی یك ماهه یعنی ۱۵ دی ماه امسال تا ۱۵ بهمن امسال تعداد ۱۰۴۹۵ پرونده از پرونده های موجود تعیین تكلیف شده است و تا آخر سال نتایج بسیار خوبی را به قوه قضائیه ارائه خواهیم كرد.
این مسئول اظهار نمود: خوشبختانه در استان بوشهر شاهد كاهش ۱۲ درصدی تعداد محكومین مالی، و همین طور افزایش پرونده های مختومه در بحث صلح و سازش هستیم.
رئیس كل دادگستری استان بوشهر اظهار داشت: خوشبختانه امروز شاهد رضایت اولیای دم و گذشت در ۴ فقره پرونده قصاص بودیم. همین طور در زمینه حقوق شهروندی پرونده های بسیار خوبی اجرا شده است.
وی تصریح كرد: در زمینه لطمه شناسی درون سازمانی نتایج بسیار خوبی داشته ایم و در حوزه اقتصاد مقاومتی و پشتیبانی از تولیدات داخلی نیز با تشكیل منظم جلسات در امتداد اهدافی مانند جلوگیری از بیكاری كارگران و تعطیلی واحدهای تولیدی فعالیت شده است.
منبع:

1398/11/18
01:33:41
5.0 / 5
4652
تگهای خبر: اقتصاد , بیكاری , تولید , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است