بازدید رئیس قوه قضاییه از شعبه كشیك دادسرای تهران

بازدید رئیس قوه قضاییه از شعبه كشیك دادسرای تهران به گزارش ثبت آسان رئیس قوه قضاییه عصر امروز(شنبه، دوم فروردین ۱۳۹۹) به صورت از پیش اعلام نشده، از شعبه كشیك دادسرای تهران در روزهای نوروز بازدید نمود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا و به نقل از مركز رسانه قوه قضاییه، آیت الله رییسی در بازدید از شعبه كشیك دادسرای تهران در روزهای نوروز، ضمن تبریك فرا رسیدن سال نو و عرض خدا قوت به همكاران قضایی، وضع موجود در این واحد قضایی و نحوه رسیدگی به امور مراجعان را مورد ارزیابی قرار داد.
رئیس قوه قضاییه تعداد و موضوعات پرونده های تشكیل شده طی ایام نوروز در شعبه كشیك دادسرای تهران را جویا شد و با قضات و كاركنان این شعبه به گفتگو پرداخت.
آیت الله رییسی خطاب به قضات و كاركنان این شعبه كشیك با بیان این كه آثار كار شما در این ایام ماندگار است، اظهار نمود: نقش شما در این مدت كه دستگاه ها تعطیل می باشد، در ایجاد امنیت به همراه پلیس بسیار مثال زدنی است.
وی افزود: اقدام باارزش قضاتی كه در این ایام در حوزه تأمین امنیت فعالیت می نمایند، مانند اقدام مدافعان سلامت، پزشكان و پرستاران و هیات های علمی و كادر درمانی، بسیار اثر دارد و ملموس است.
رئیس قوه قضاییه با تاكید بر این كه پرونده هایی كه با شكایت شاكی خصوصی آغاز و با رضایت شاكی خصوصی ختم می شود را، به سمت صلح و سازش سوق دهید، اظهار داشت: به كسانی كه در این ایام امنیت مردم را بر هم می زنند بخصوص سارقان حرفه ای و سابقه دار به هیچ عنوان رحم نكنید، به ویژه با كسانی كه رعب و وحشت در جامعه به وجود می آورند، حتما جدی برخورد شود.
وی در جریان این بازدید از همه قضات و كاركنان دادگستری و دادسراها كه در این ایام در شعب كشیك سراسر كشور به مردم خدمت رسانی می كنند، قدردانی كرد.1399/01/03
12:27:31
5.0 / 5
3521
تگهای خبر: دادسرا , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است