مجازات سخت منتظر اخلالگران در نظام توزیع مواد بهداشتی

مجازات سخت منتظر اخلالگران در نظام توزیع مواد بهداشتی به گزارش ثبت آسان مركزی رئیس كل دادگستری استان مركزی اظهار داشت: در صورت بی نظمی در نظام توزیع مواد بهداشتی و اقلام ضدعفونی، شعب ویژه ای كه در این خصوص نظر گرفته شده اند، برخورد جدی با متخلفان خواهند داشت.


حجت الاسلام قاسم عبداللهی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه تولید الكل بوسیله كارخانجات تحت نظارت، در حال انجام می باشد، بیان كرد: آنچه مهمست اعمال نظارت لازم در نظام توزیع الكل است. طبق اخبار واصله یكی از كارگاه ها اعلام نموده است كه حاضر است به قیمت 8500 تومان الكل طبی عرضه كند، اما همكاری لازم با او صورت نمی گیرد كه در جلسات مربوطه این امر مطرح و بررسی شده است.
وی با اشاره به اینكه مقرر شده است كه مسئولان امر علت عدم همكاری با چنین كارگاه هایی كه تقاضا و تمایل به همكاری دارند را بررسی نمایند، اظهار داشت: اینگونه عنوان می شود كه الكل در بعضی موارد با قیمت گزاف به دست مصرف كننده می رسد، این مسئله باید بررسی شود كه اگر الكل به اندازه كافی تولید می شود چرا به قیمت گزاف به دست مصرف كننده می رسد؟ باید نظارت ها در این راستا تشدید شود.
عبداللهی اشاره كرد: حضور دادگستری استان در جلسات قرارگاه پدافند زیستی به جهت بررسی انطباق مصوبات با قوانین و ارائه نقطه نظرات به صراحت است.
رییس كل دادگستری استان مركزی اظهار داشت: خوشبختانه تا امروز مردم هماهنگی و همكاری خوبی در كنترل شیوع بیماری كرونا داشته اند و گزارشی از عدم همكاری در این رابطه صورت نگرفته است، تنها در یك مورد یك مسجد مصر بر فعالیت بود كه در جلسه قرارگاه و با نظر مجمع قضایی تصمیم بر تعطیلی آن گرفته شد.
عبداللهی با تاكید بر اینكه دستگاه قضایی مهمترین موضوعی كه مورد ارزیابی قرار می دهد، رعایت اصول بهداشتی و مصوبات از جانب مردم است، اضافه كرد: مردم به سفارش ها توجه دارند و این امر به كنترل شرایط موجود كمك شایانی داشته است. برای كسانی كه بی نظمی در نظام توزیع مواد ضدعفونی و بهداشتی ایجاد می كنند، دستورالعمل لازم از جانب رئیس قوه قضائیه ابلاغ گردیده است. اگر بی نظمی عمده وجود داشته باشد مجازات سختی به دنبال خواهد داشت و شعب ویژه برای برخورد در نظر گرفته شده است، البته امیدواریم چنین موردی در استان نداشته باشیم.
منبع:

1399/01/14
21:38:46
5.0 / 5
3803
تگهای خبر: تولید , رئیس , كارگاه , نظارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است