آزادی ۲۴۹ زندانی غیرعمد یزدی در هفت ماهه سال جاری

آزادی ۲۴۹ زندانی غیرعمد یزدی در هفت ماهه سال جاری به گزارش ثبت آسان یزد مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی ۲۴۹ زندانی جرائم غیر عمد در هفت ماهه ابتدای سالجاری اطلاع داد.


«اسلام افشون» با بیان این خبر اظهار داشت: در هفت ماهه ابتدای سالجاری با همت خیرین و نیکوکاران و کوشش کارکنان ستاد دیه استان یزد تعداد ۲۴۹ نفر از زندانیان محکوم مالی جرائم غیر عمد که در زندانهای استان بودند، آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.
این مسئول در ادامه اظهار داشت: برای آزادی این ۲۴۹ نفر محکوم مالی مبلغی بر بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان نیاز بود که با تلاش ستاد دیه استان حدود شش میلیارد تومان از این مبلغ پرداخت گردید.
افشون اضافه کرد: به همت اعضاءکمیته صلح و سازش ستاد دیه و شورای حل اختلاف و مددکاران زندانها مبلغی بالغ بر ۱۱۴ میلیارد ریال از شکات گذشت رضایتمندانه دریافت گردیده و مابقی این مبلغ از منابع این ستاد شامل کمک های خیرین و نیکوکاران نوع دوست و تسهیلات بانکهای عامل مبلغ ۶ میلیارد تومان به حساب سپرده دادگستری واریز و زمینه آزادی این ۲۱۱ نفر و بازگشت آنها به آغوش خانواده فراهم گردید.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی ستاد دیه استان یزد، این مسئول در انتها اظهار داشت: در مهر ماه سالجاری تعداد ۱۰ زندانی جرائم غیر عمد با کمک خیرین و نیکوکاران به مناسبت اربعین حسینی و همچنین تعداد پنج نفر محکوم مالی هم همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) از زندانهای استان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.1399/08/09
23:38:15
5.0 / 5
1665
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است