تشكیل كارگروه تخصصی بانك های شهرستان قشم

تشكیل كارگروه تخصصی بانك های شهرستان قشم به گزارش ثبت آسان كارگروه تخصصی بانك های شهرستان قشم روز سه شنبه با حضور نمایندگان 12 بانك فعال در این شهرستان در نشستی در محل فرمانداری فعالیت خویش را شروع كرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم در این جلسه اظهار داشت: این كارگروه تخصصی در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی و دستور مقام معظم رهبری برای تولید اشتغال پایدار و حل مشكلات اقتصادی در این شهرستان شروع به كار كرد.
میرهاشم خواهان اضافه كرد: نشست های متعددی در فرمانداری در مورد بحث سرمایه گذاری و تولید اشتغال برگزار می گردد كه در این نشست ها نیاز به ایجاد یك كارگروه متشكل از بانك های فعال جهت رفع مشكلات برای عرضه تسهیلات به متقاضیان احساس شد.
وی ادامه داد: بانك ها در قشم برای هرگونه پرداخت تسهیلات و عرضه مشاوره به سرمایه گذارانی تعامل فعالی دارند و امید است با تولید این كارگروه مشكلات احتمالی كه مانع ورود متقاضیان و سرمایه گذاران به بازار و كار شهرستان می گردد با سرعت بیشتری مرتفع شود.
خواستار خاطرنشان كرد: در این كارگروه بانك ها بخشی از تسهیلاتی را كه دولت با استفاده از تخصیص اعتبارات در سال 1395 و هم در 9 ماهه سال جاری در اختیار آنها قرار داده است، مشخص می كنند.
وی اضافه كرد: اعتبارات تخصیص یافته به بانك ها با استفاده از این كارگروه به اطلاع اداره های حمایتی مانند كمیته امداد امام خمینی(ع)، بهزیستی و ادارات مرتبط به سرمایه گذاری و تولید مانند اداره صنعت، معدن و تجارت ابلاغ می گردد تا این اداره ها بتوانند بر مبنای اطلاعات موجود، افراد دارای شرایط را جهت دریافت تسهیلات معرفی كنند.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قشم اظهار نمود: انتظار می رود زمینه پرداخت تسهیلات با استفاده از بانك های عامل شهرستان پیگیری و موانع در كمیته ها و كمسیون های این شهرستان حل و فصل شود تا متقاضیان تسهیلات شهرستان در بخش های اقتصادی خرد و كلان مورد حمایت واقع شوند.
وی اضافه كرد: با همگرایی همه بخش های مربوط به بخش اقتصاد می توان به سمت تولید اشتغال پایدار و رونق اقتصادی در صنایع تولیدی و صنعتی نیمه فعال و راكد گام برداشت.

 

1396/09/28
17:23:49
5.0 / 5
5021
تگهای خبر: اداره , اشتغال , اقتصاد , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است