آیت الله رئیسی:

جریان مقاومت اجازه نفوذ آمریكایی ها، توطئه و فتنه گری فتنه گران را در منطقه نمی دهد

جریان مقاومت اجازه نفوذ آمریكایی ها، توطئه و فتنه گری فتنه گران را در منطقه نمی دهد به گزارش ثبت آسان رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: دشمن 40 سال توطئه کرد و تمام توطئه های وی نقشه بر آب شد و نتوانست و به تعبیر رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای دشمن خواست و نتوانست و ما خواستیم و توانستیم.


به گزارش ثبت آسان به نقل از میزان، رئیس قوه قضائیه در جمع علما، سفرای خارجی مقیم عراق، فرهیختگان و نخبگان جامعه عراقی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار نمود: دشمن هشت سال با تحریک صدام و صدامیان جنگ را بر مردم عراق و ایران تحمیل کرد و نتوانست. کودتاها و توطئه ها و فتنه های بسیاری را برنامه ریزی کرد و نتوانست. خیلی از فتنه ها را مقابل این انقلاب نوپا به جهت اینکه این انقلاب و نظام شکل نگیرد برانگیخت و نتوانست.
آیت الله رئیسی با اعلان اینکه دشمن بسیار کوشش کرد که نظام اسلامی تشکیل نشود و نتوانست، افزود: در دهه دوم کوشش کرد انقلاب اسلامی تثبیت نشود و نتوانست در دهه سوم کوشش کرد انقلاب و پیام انقلاب توسعه به ملت ها و کشورهای دیگر نکند و نتوانست.
رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: دشمن ۴۰ سال توطئه کرد و تمام توطئه های وی نقشه بر آب شد و نتوانست و به تعبیر رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای دشمن خواست و نتوانست و ما خواستیم و توانستیم.
آیت الله رئیسی درباره توطئه جدید در منطقه اظهار داشت: با فتنه صهیونیست ها با سلاح و امکانات آمریکایی ها و با پول سعودی ها و نقشه های بسیاری که کشیدند، گروه های تکفیری را به جان مردم مسلمان در این منطقه انداختند، خون ها ریختند، جنایت ها کردند خانه ها ویران کردند.
رئیس قوه قضاییه بیان داشت: جریان داعش، جریان دست ساخته آمریکایی ها است. رسما خانم کلینتون در پشت دوربین در مقابل چشم و دیدگان همه دنیا اعلام نمود داعش را ما تشکیل دادیم و مجهز کردیم و به جان مردم مسلمان انداختیم و این اعتراف استکبار جهانی و آمریکاست.
آیت الله رئیسی اشاره کرد: گروه های تکفیری را با عنوان دولت اسلامی و با آرم جعلی «لا اله الا الله» به جان مردم مسلمان انداختند. دشمن خواست ولی نتوانست، چون ملت مسلمان عراق، ایران و ملت های مسلمان در منطقه آگاه و بیدار شده بودند، توطئه دشمن را شناخت و گول شعارهای داعش و داعشی ها را نخورد. فهمید این جنس کار جنس کار صهیونیستی و اسرائیلی است.
رئیس دستگاه قضا اضافه کرد: داعشی ها آمدند فتنه کردند در سوریه، عراق و منطقه قتل و غارت کردند؛ لکن جوانان برومند، فرهیختگان با بصیرت مقتدای با بصیرت ما امام خامنه ای، مقام مرجعیت در عراق به مردم آگاهی و بیداری بخشیدند و هشدار دادند که توطئه دست آمریکا، صهیونیست و دشمن را بشناسید.
آیت الله رئیسی اشاره کرد: حشد الشعبی در این منطقه، جوانان برومند در عراق در ایران در سوریه و لبنان و در همه منطقه به میدان آمدند جانفشانی و ایستادگی کردند. حزب الله با همه وجود به منطقه و در منطقه نقش آفرینی کرد.
رئیس قوه قضاییه اضافه کرد: روحانیت، فرهیختگان انسان های با بصیرت حضور با معنا پیدا کردند و شهدای بسیاری تقدیم؛ اما دست توطئه دشمن را برملا کردند و نقاب را از چهره کریه آمریکایی ها کنار زدند، آن حقیقت استکباری امریکا را برملا کردند.
آیت الله رئیسی اظهار داشت: آمریکا مستاصل شد دید آنچه نقش آفرین است چهره ای مثل ابومهدی در عراق و چهره ای مثل حاج قاسم سلیمانی است که در منطقه نیروهای جوان و مخلص را به خط می کنند، نقشه برای ترور آنها کشید و آنها را به خاک وخون کشید.
رئیس قوه قضاییه افزود: تصور این بود که با شهادت ابومهدی و حاج قاسم جریان مقاومت تمام می شود ولی جریان مقاومت استوارتر، پایدارتر از همیشه خودنمایی کرد و می کند.
آیت الله رئیسی اظهار نمود: جریان مقاومت اجازه نفوذ آمریکایی ها، توطئه و فتنه گری فتنه گران را در این منطقه نخواهد داد و به برکت خون مطهر شهیدان جریان استعماری و استکباری آمریکایی ها و مستکبرین در این منطقه خاتمه خواهد پذیرفت.
منبع:

1399/11/22
12:00:55
0.0 / 5
1112
تگهای خبر: توسعه , دوربین , رئیس , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است