پیام تبریك دادستان تهران به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی

پیام تبریك دادستان تهران به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ثبت آسان: دادستان عمومی و انقلاب تهران با صدور پیامی سالروز حماسه 12فروردین و روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.‬‬‬


به گزارش ثبت آسان به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران متن پیام علی القاصی به شرح زیر می باشد: ‬‬‬
بسم الله الرحمن الرحیم.
"روز جمهوری اسلامی جز مهم ترین و پربرکت ترین و تعیین کننده ترین روزهای تاریخ ماست."‫(رهبر معظم انقلاب)‬‬‬
دوازدهمین روز از بهار هر سال یادآور اعلام نتایج حماسه پرشکوه همه پرسی ملت بزرگ ایران برای تاسیس نظام حکومتی با عنوان "جمهوری اسلامی" است که به هیچ یک از ابرقدرت ها وابستگی نداشته باشد.
۱۲ فروردین ماه بعنوان سند اقتدار نظام شمرده می شود، در این روز بزرگ صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی به کل جهانیان اثبات شد.
در این روز تاریخی مردم با حضور با بصیرت خود در پای صندوق های رأی و با اکثریت آرا نظام سیاسی کشور را به حکومت مردمی و جمهوری اسلامی تغییر دادند.
ملت ایران در این روز تاریخی با رای قاطع خود ساختار سیاسی و اجتماعی کشور را تغییر داده و مهر تائیدی بر حکومت مردم بر مردم زدند، حکومتی که مردم با حضور در صحنه و عرصه های مختلف، در تعیین سرنوشت خود مشارکت داشته و خواسته هایشان را از مسئولان مطالبه می کنند.
د‫ر بخش دیگری از پیام دادستان تهران آمده است: ‬‬‬
۱۲ فروردین، روز تحقق آرمان های والا و متعالی ملت بزرگ و انقلابی ایران و روز تجلی شعار بنیادی انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.
همان روزی که ملت ایران با رأی ۹۸ درصدی خود به جمهوری اسلامی، نظامی چنان مستحکم را بنیان گذاشت که در مقابل هیچ نظام سلطه ای وابستگی نداشته باشد و عزت، اقتدار و شکوه خودرا حفظ کند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و گلگون کفن انقلاب اسلامی، روز ۱۲ فروردین را محضر رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم قوه قضاییه و آحاد ملت ایران تبریک می گویم و از خداوند قادر متعال، تداوم بیش از پیش عزت، اقتدار و صلابت ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.
منبع:

1400/01/11
20:02:18
5.0 / 5
988
تگهای خبر: دادسرا , ساخت , سند , مشاركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است