اخطار مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان به اتوبوس های حامل کالاهای قاچاق

اخطار مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان به اتوبوس های حامل کالاهای قاچاق لرستان مدیرکل تعزیرات حکومتی در لرستان اظهار داشت: قاچاق کالا تهدیدی برای اقتصاد داخلی و تولیدکنندگان داخلی است.


حمید القاصی مهر امروز ۲۴ مردادماه، ضمن تشریح و تبیین وظایف تعزیرات حکومتی از میزان آمار و عملکرد این اداره کل در سه حوزه کالاو خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت دارو و درمان در سال ۱۴۰۰ اطلاع داد و اظهار نمود: به پرونده های وارده در کمترین زمان ممکن رسیدگی و در قالب قانون و بدون بخشایش برخورد جدی خواهد شد.
وی در مورد اتوبوس ها و خودرو های حمل مسافر شهری که مبادرت به حمل و جابجایی کالاهای قاچاق می کنند اخطار داد که در صورت مشاهده وفق مقررات قانونی برخورد و جرایم سنگین در انتظار ناقضین قانون و حاملین کالای قاچاق است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی تصریح کرد: هر خودرویی که بارگیری می کنند حتما باید تشریفات قانونی و گمرکی را طی و فاکتور و بارنامه مورد تایید داشته باشند و از مبادی رسمی بارگیری کنند.
القاضی مهر افزود: مشاغل در سطح عرضه و واحدهای صنفی در خرید هر کالایی از فروشندگان دوره گرد پرهیز کنند و لازم و ضروریست که خصوصا در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی و سلامت محور و دیگر کالا... از شرکتهای معتبر خریداری کنند و کالاها بطور قطع باید دارای شناسه و سریال معتبر باشند که در غیراین صورت وفق مقررات و قانون با آنها برخورد خواهد شد.
وی بیان نمود: مبارزه با قاچاق کالا که تهدیدی برای اقتصاد و تولیدکنندگان داخلی است با همکاری و تعامل دیگر دستگاههای نظارتی انجام می شود.1400/05/24
13:40:48
5.0 / 5
295
تگهای خبر: اداره , اقتصاد , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است