رئیس كل دادگستری فارس خبر داد:

کشف پول شویی ۳۶۰ میلیاردریالی در شیراز

کشف پول شویی ۳۶۰ میلیاردریالی در شیراز به گزارش ثبت آسان فارس رئیس کل دادگستری استان فارس از کشف یک فقره پول شویی ۳۶۰ میلیاردریالی با هوشیاری و درایت سربازان گمنام امام زمان (عج) اطلاع داد.


حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی با اشاره به اینکه متهم این پرونده پولشویی با دستور قضایی در بازداشت به سر می برد، اظهار داشت: فعالیتهای اقتصادی این متهم طی یک سال مورد کاوش و بررسی قرار گرفته است و این تحقیقات زیر نظر بازجو ویژه در دادسرای انقلاب اسلامی شیراز ادامه دارد.
به گزارش ثبت آسان به نقل از دادگستری فارس، موسوی ضمن اشاره به این که نوع فعالیت متهم با میزان گردش مالی وی مناسب نبوده است اظهار داشت: فرد مذکور نقدینگی های خویش را به اموال منقول و غیر منقولی همچون خودرو های لوکس، باغ و آپارتمان در نقاط مختلف و به نام افراد مختلف تبدیل نموده است.
رئیس کل دادگستری استان فارس تصریح کرد: این متهم ضمن کتمان اموال و داریی های خود منشأ اموال تحصیل را هم پنهان کرده است.
موسوی توجه به جرائم مالی و اقتصادی با عنایت به شرایط ویژه اقتصادی کشور را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: اثرات مخرب جرائمی همانند پول شویی و فرارهای مالیاتی بر اقتصاد کشور زیاد است و لازم است قضات استان به صورت ویژه و تخصصی و با همکاری ضابطین و اقدامات فنی آنان نسبت به کشف و پیگیری این دسته از جرائم اقدام نمایند.1400/08/25
10:17:31
5.0 / 5
127
تگهای خبر: اقتصاد , خودرو , دادسرا , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است