رئیس سازمان ثبت اسناد و املاك كشور تاكید كرد

کاهش امکان جعل با عرضه تمامی خدمات ثبتی بر مبنای سامانه ثنا

کاهش امکان جعل با عرضه تمامی خدمات ثبتی بر مبنای سامانه ثنا به گزارش ثبت آسان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جریان بازدید از اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تصریح کرد که با عرضه خدمات ثبتی بر مبنای سامانه ثنا و تطبیق با امضای الکترونیکی فرد، امکان جعل کاسته می شود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حسن بابایی رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بصورت از پیش اعلام نشده، به همراه معاونین و مدیران کل ستادی از اداره کل ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری بازدید کرد.
وی بعد از بازدید از بخش های مختلف و استماع صحبت های کارکنان این اداره به ارزیابی وضع موجود پرداخت.
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جریان این بازدید خطاب به کارکنان و مدیران اداره کل ثبت شرکتها با اعلان اینکه مدیران ثبت شرکتها باید تحول گرا، جهادی و جوان باشند، بر لزوم استفاده از تجارب کارکنان باسابقه اصرار کرد.
بابایی تکریم ارباب رجوع و همکاران را امری مهم دانست و بر الکترونیکی و هوشمندسازی فرایندها در اداره ثبت شرکتها با هدف به حداقل رساندن مراجعه حضوری متقاضی اصرار کرد.
وی همین طور از تشکیل کارگروه هایی با حضور کارشناسان مربوطه بمنظور کاهش مراجعات حضوری و افزایش خدمات الکترونیک آگاهی داد.
بابائی اشاره کرد: با عرضه تمامی خدمات ثبتی بر طبق سامانه ثنا و تطبیق با امضای الکترونیکی فرد، امکان جعل کاهش پیدا می کند.
بدین سبب گزارش، کشاورز مدیر کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری نیز در جریان این بازدید به ارائه آمار و عملکرد این اداره کل پرداخت.
در آخر نیز از برخی از کارشناسان اداره کل ثبت شرکتها تقدیر به عمل آمد.1400/09/02
23:25:14
5.0 / 5
104
تگهای خبر: اداره , ثبت , خدمات , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است