رئیس شورای حل اختلاف گلستان خبر داد:

حل و فصل اختلاف ملک ۵ میلیارد تومانی در گرگان

حل و فصل اختلاف ملک ۵ میلیارد تومانی در گرگان به گزارش ثبت آسان گلستان اختلاف  بر سر ملک 5 میلیارد تومانی با پادرمیانی شورای حل اختلاف گرگان، حل و فصل شد.


احمد جعفری در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به این که به لطف خدا و همراهی مردم بخصوص معتمدین صلح و سازش در خیلی از پرونده های ورودی به شورای حل اختلاف رخ می دهد، اظهار نمود: این که مردم فهمیم و شریف استان گلستان بعد از گفت و گو و درک شرایط طرفین در پرونده های مختلف رضایت خویش را اعلام و با هم سازش می کنند نشان از عمق مهربانی و منطق مردم ماست.
وی با اشاره به اینکه دعوایی حقوقی بر سر انتقال سند ملک 5 میلیارد تومانی از دو سال پیش در دادگستری گرگان، شروع شده بود، اضافه کرد: دو ماه پیش پرونده با نظر قاضی برای سازش به شعبه هفت شورای حل اختلاف گرگان ارجاع شد که خوشبختانه در همان جلسه اول با پادرمیانی و تلاش اعضا شورای حل اختلاف طرفین به توافق رسیدند.
رئیس شوراهای حل اختلاف استان گلستان با تکیه بر این که بعد از رضایت طرفین در نتیجه، دو پرونده ی باز آنها در دادگستری با مبحث انتقال سند و اثبات وقوع عقد بیع، با صلح و آشتی بسته شد، خاطرنشان کرد: با دستور رئیس کل دادگستری گلستان همه پرونده های قابل گذشت به شعب صلحی شورای حل اختلاف استان ارجاع می شود تا طرفین در فضایی آرام و بدون تنش با حضور اعضای شورای حل اختلاف برای حل اختلافات خود چاره جویی کنند.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا استان گلستان یکی از استانهای پیشرو در صلح و سازش پرونده های قضایی در محاکم دادگستری است.
منبع:

1400/11/06
20:53:01
5.0 / 5
327
تگهای خبر: رئیس , سند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است