معاون اجتماعی قوه قضاییه:

دنیای آینده متعلق به نسل و دانش نو است

دنیای آینده متعلق به نسل و دانش نو است به گزارش ثبت آسان معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه اظهار داشت: آنچه مسلم است دنیای آینده متعلق به نسل و دانش نو است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا و به نقل از معاونت اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، نخستین نمایشگاه متاراد (رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، تجهیزات و صنایع وابسته) که روز سه شنبه افتتاح شد، در دومین روز خود میزبان دکتر جهانگیر، معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و مدیران و کارشناسان این معاونت بود.
جهانگیر در این نمایشگاه ضمن بازدید از غرفه ها درباره ورود جهان به دنیای جدید دیجیتال اظهار داشت: آنچه مسلم است دنیای آینده متعلق به نسل و دانش نو است و هر کسی که با تاخیر در این دنیا وارد شود، مطمئنا با تهدیداتی مواجه می شود و فرصت های زیادی را از دست خواهد داد.
معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع از جرم قوه قضاییه افزود: ما باید خودمان را برای ورود به دنیای جدید دیجیتال آماده نماییم و در بحث قوانین و مقررات و همینطور تعریف حریم خصوصی، باید کارهای جدید و به روزی را انجام دهیم.
جهانگیر در ادامه به نقش پیشبینی و پیشگیری در این حوزه اشاره نمود و اظهار داشت: در دنیایی زندگی می نماییم که اگر فرصتی ایجاد می شود و عرصه هایی به وجود می آید که مردم علاقه مند به حضور در آن هستند و دانش های نوین پا به عرصه می گذارند ما بعنوان یک دستگاه دیدبان و آینده نگر باید به این عرصه ها ورود نماییم.
وی ادامه داد: اگر شرایطی برای مردم ایجاد شود به موازات امکان دارد خطراتی برای آنها هم ایجاد شود و در هر عرصه ای لازم است از جنبه حقوقی و قضایی پیشبینی های لازم برای جلوگیری از تخلفات و صدمه ها و جرائم احتمالی رصد و پیشبینی صورت گیرد.
متاراد در دو بخش نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نقطه شروع جریان سازی و گفتمان سازی در حوزه های در رابطه با اقتصاد دیجیتال، بلاکچین، متاورس، رمز ارزش و رمز ارزهاست.
در این رویداد بین المللی همه فعالین کسب و کارهای در رابطه با مبحث متاراد، ضمن آشنایی با توانمندی ها و دستاوردهای بومی و داخلی، از آخرین تحولات حوزه های مربوطه آگاه می شوند.
نزدیک تر کردن بخش سیاستگذار، حاکمیتی و اجرایی کشور با بخش خصوصی و فعال در زیست بوم کار آفرینی و فناوری کشور از اهداف اصلی متاراد است.
منبع:

1401/03/06
21:54:16
5.0 / 5
889
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است