تصاویر پیشرفته ترین فناوری های جهان برای مواجهه با برف و یخبندان

تصاویر پیشرفته ترین فناوری های جهان برای مواجهه با برف و یخبندان ثبت آسان تصاویر پیشرفته ترین فناوری های جهان برای مواجهه با برف و یخبندان


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، در كشورهای خارجی برای مواجهه با بارش سنگین برف، فناوری ها و ماشین آلات متنوعی برای برف روبی و ایمن سازی و امكان عبور و مرور مردم به كار گرفته می گردد. در این گزارش به معرفی فهرست ده گانه جذابی می پردازیم كه در برف روبی جاده ها و فرودگاه ها و پاكسازی خطوط ریلی استفاده می شوند.
۱۰- OVERAASEN RS 200 برف روبی جاده ها همیشه كار سختی است، اما «اووه راسن آر-اس۲۰۰» ماشینی فوق العاده قدرتمند و سریع برای برف روبی جاده هاست. این ماشین به صورت ماژولار طراحی شده تا برای برف روبی جاده های پرترافیك با برف سنگین هم به كار گرفته شود. استفاده از فایبرگلاس با فناوری پیشرفته، آیرودینامیك این خودروی سنگین را به خوبی فراهم نموده است. این ماشین با خصوصیت هایی همچون برس غول پیكر، فن ظرفیت بالا و تنظیمات خودكار برف روبی، ماشینی با كاربری آسان است كه هزینه های برف روبی را هم كاهش داده است. ۹- SCHMIDT SUPRA این ماشین برای برف روبی مناطق وسیع كه زیر حجم سنگینی از برف دفن شده اند، طراحی شده است. ماشین هوشمند «اشمیت سوپرا» به سیستم هدایت دقیق مجهز شده تا بهترین بهره وری را داشته باشد. سوپرا برف روب های معكوسی دارد كه از شفت اصلی نیرو می گیرند. مخزن ظرفیت بالای این ماشین به آن امكان می دهد تا ۸ ساعت مستمر برف روبی كند و برف ها را تا فاصله ۳۰ متری پرتاب كند. این ماشین همینطور سازگار با محیط زیست است، چراكه مصرف سوخت بهینه و آلودگی صوتی بسیار كمی دارد. كابین داخلی سوپرا هم ضدصداست. ۸- MDOTTOW PLOWS این ماشین غول پیكر به سرعت و با دقت قابل توجهی جاده های یخ زده را باز می كند. برف روب پشتی این ماشین قابلیت تشخیص خودروهای ایستاده در كنار جاده را دارد.
۷- SNOWBLAST ماشین اسنوبلست با دو تیغه بزرگ به راحتی برف های تلنبار شده و یخ زده را می روبد.
۶- برف روب اتوبوس این دستگاه مثل كارواش های خودكار، برف های نشسته روی اتوبوس ها را پاك می كند. اتوبوس ها یك به یك با رد شدن از میان این دستگاه با فشار هوا به صورت كامل برف روبی می شوند. ۵- CN JET اگر تابه حال این سؤال را در ذهن داشته اید كه شركت های حمل ونقل ریلی هنگام بارش برف و یخبندان چه می كنند، باید اظهار داشت كه ماشین «سی ان جت» در برف روبی به آن ها كمك می نماید. این ماشین خارق العاده برای برف روبی ریل های راه آهن از موتور جت استفاده می نماید. موتور جت به جلوی ترن متصل می گردد و فشار هوای حاصل از كار موتور جت و حركت آرام ترن، ریل را برف روبی می كند.
۴- OVERAASEN RS400 برادر بزرگ تر اووه رآسن RS20 در فرودگاه های بزرگ سراسر دنیا مستقر است و مسئولیت برف روبی سریع و مؤثر باند فرودگاه را برعهده دارد تا پروازی با تاخیر مواجه نشود. این برف روب با برس هوشمند، تنظیم خودكار و ظرفیت بالای فن به یكی از مجهزترین برف روب های دنیا تبدیل گشته است. این ماشین همینطور برای حمل ونقل و پارك آسان از قطعات تاشو بهره می برد. سرعت برف روبی آن ۶۰ كیلومتر بر ساعت است. ۳- PRINOTH SW4S پرینوث SW4S ماشینی فوق العاده برای برف روبی پیاده روها و مسیرهای باریك است. از این ماشین در سطح شهر و برای مسیرهای باریك استفاده می گردد. پرینوث با قدرت فوق العاده خود برف را از سطح زمین می روبد و برای اطمینان از آب شدن یخ های زیر برف از پشت نمك می پاشد.
۲- BNSF یكی از بدترین اتفاقاتی كه می تواند برای قطار بیفتد، آن است كه حجم عظیمی از برف و یخ سد راهش شود و ریل را مسدود كند. بی ان اس اف، بزرگ ترین برف روب دنیاست كه جلوی قطار نصب می گردد. این دستگاه می تواند برف های تلنبار شده به اندازه ارتفاع قطار را از سد راه بردارد. ۱- ZAUGG PIPE MONSTER اما شماره یك این فهرست مربوط به غول برف روبی است كه برای طراحی مسیرهای ورزش های زمستانی استفاده می گردد تا ورزشكاران حرفه ای با آسودگی خیال روی برف ها به ورزش بپردازند. شركت زاگ ماشین آلات برف روبی مختلفی می سازد اما این یكی به صورت ویژه برای حفاری تونل های روباز مخصوص ورزش های زمستانی طراحی شده است. از این ماشین به منظور آماده سازی محل برگزاری رقابت های المپیك زمستانی پیش رو هم استفاده شده است. ۵۴۵۴

1396/11/11
15:37:57
5.0 / 5
4851
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است