100 درصد اعتبار پروژه راه آهن ایلام با استفاده از فاینانس تامین می گردد

100 درصد اعتبار پروژه راه آهن ایلام با استفاده از فاینانس تامین می گردد ثبت آسان: ایلام - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شورای اقتصاد با تامین مالی 100 درصدی پروژه اتصال استان ایلام به شبكه سراسری راه آهن با استفاده از فاینانس موافقت كرده است.


سلام امینی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار نمود: مطالعات كلی طرح انجام و نقشه اجرایی راه آهن ایلام هم تهیه و در مرحله اول پروژه راه آهن ایلام، این استان با استفاده از كرمانشاه به راه آهن سراسری متصل می گردد.
وی اضافه كرد: منابع دولتی هم اكنون شرایط مناسبی برای تامین اعتبار ندارند اما تامین 85 درصدی اعتبار با استفاده از فاینانس در شورای اقتصاد موافقت شده است.
نماینده مردم ایلام در مجلس خاطرنشان كرد: با رایزنی های انجام شده 15 درصد باقیمانده هم در شورای اقتصاد مورد موافقت قرار گرفت و این پروژه 100 درصد با استفاده از فاینانس تأمین منابع می گردد.
امینی افزود: پروژه اتصال ایلام به راه آهن سراسری در شورای پول و اعتبار جز پروژه های اولویت دار كشور معرفی شده و این وزارتخانه برای تأمین اعتبار با استفاده از فاینانس و منابع ملی 2 سرمایه گذار ایرانی و خارجی مشخص كرده است.
وی با اشاره به اینكه حضور سرمایه گذار خارجی بدلیل نیاز به تجهیزات خارجی است، تصریح كرد: اگر این پروژه با استفاده از فاینانس تأمین منابع شود، به طور قطع سریع تر اجرایی و به بهره برداری خواهد رسید.
امینی اظهار داشت: با عنایت به اینكه ایلام یكی از مناطق در حال توسعه كشور است كه روند پیشرفت آن با همت مدیران و دولت تدبیر و امید در حال شتاب است، اجرایی شدن راه آهن یكی از نیازها و ضروریاتی است كه امروز به یكی از مطالبات به حق مردم تبدیل گشته است.
7180/6119


1396/12/09
14:16:06
5.0 / 5
4625
تگهای خبر: اقتصاد , پروژه , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است