استاندار همدان:

بیش از 59 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در همدان پرداخت گردید

بیش از 59 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در همدان پرداخت گردید ثبت آسان: همدان - استاندار همدان اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تابحال 59 میلیارد و 200 میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی در این استان پرداخت شده است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا محمدناصر نیكبخت عصر شنبه در كارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان همدان اظهار نمود: سهمیه اشتغال روستایی استان یك هزارو 306 میلیارد ریال بوده كه از این رقم 59 میلیارد و 200 میلیون ریال آن پرداخت شده است.
وی با انتقاد از روند پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در استان همدان، خطاب به دستگاه های اجرایی مرتبط تصریح كرد: باید نسبت به بررسی وضع موجود پرداختی ها پیگیری های لازم انجام و مشكل پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی هر چه سریعتر رفع گردد.
استاندار همدان نرخ سود تسهیلات اشتغال روستایی را 6 و هشت درصدی عنوان نمود و اضافه كرد: این امكان پذیر نیست كه یك طرح اشتغالزایی به بانك برده و سپس رها شود.
نیكبخت با اشاره به اینكه به رئیس جمهوری قول داده كه تمامی سهمیه اشتغال روستایی استان همدان اجرایی می شود، تصریح كرد: مسئولان باید به دنبال رفع مشكلات پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در بانك ها باشند.
استاندار همدان با تاكید بر اینكه از دی ماه طرح ها معرفی شده و مسئولان نباید ضعف كار را توجیه كنند اظهار داشت: مشكل تسهیلات اشتغال در بانك ها نیست، بلكه از خودمان است.
نیكبخت خطاب به دستگاه های اجرایی همچون جهاد كشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و میراث فرهنگی تصریح كرد: تا هفته آینده فرصت دارید مشكلات را بررسی و آمار پرداختی تسهیلات اشتغال استان را تغییر دهید.
وی با تاكید بر اینكه مسئولان باید از هم اكنون به نوبت به بانك ها رجوع و مسائل را پیگیری و حل كنند اضافه كرد: هم اكنون مشكل مردم بیكاری است و مسئولان اقدامات لازم را باید با جدیت انجام دهند.
وی ادامه داد: طی پیگیری های مختلف مقرر شده گاوداری های با 10 راس به بالا هم در طرح اشتغال روستایی پذیرفته شود، اما باید پلاك در سامانه كارا به ثبت برسد.
گفتنی است تعهد اشتعال استان همدان امسال بیش از 19 هزار 980 نفر است كه تابحال برای بیش از 17 هزار نفر اشتغال بوجود آمده است.
2087/7523


1396/12/12
23:30:25
5.0 / 5
4734
تگهای خبر: اشتغال , بانك , تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است