نوروز بازار در منطقه آزاد انزلی برپاست

نوروز بازار در منطقه آزاد انزلی برپاست ثبت آسان: انزلی- سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت فرارسیدن بهار و حضور گردشگران نوروز بازاری برای عرضه صنایع دستی، سوغات و غذاهای محلی گیلان برگزار نموده است.


به گزارش روز شنبه روابط عمومی این سازمان این بازار تا آخر تعطیلات نوروزی در دو نقطه یكی بخش تجاری و گردشگری منطقه و دیگری در پارك جنگلی چپرپرد منطقه برپا است.
هنرمندان صنایع دستی و فعالان حوزه های در رابطه با سوغات و غذاهای محلی این منطقه، در 150 غرفه به عرضه محصولات خود می پردازند.
روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی پشتیبانی از تولیدات ملی و صنایع دستی محلی، همینطور معرفی جاذبه های فرهنگ، خوراك و صنایع دستی گیلان رااز مهمترین دلایل برگزاری نوروز بازار اعلام نموده است.
بر اساس این گزارش هنرمندان و تولید كنندگان می توانند در این بازارچه ها بدون واسطه اقدام به عرضه مستقیم تولیدات خود به گردشگران نوروزی منطقه نمایند.
از سوی دیگر نوروز بازار فرصت مناسبی جهت بازاریابی مستقیم برای فعالان این عرصه بوده تا زمینه های معرفی و گسترش عرضه تولیدات و محصولات خویش را در سطح كشور فراهم و تقویت نمایند.
از بخش های جالب توجه این نوروزبازار، برپایی غرفه عكاسی با پوشاك سنتی و بومی گیلان است كه گردشگران و بازدیدكنندگان می توانند به ثبت خاطرات خود از تعطیلات نوروزی در منطقه آزاد انزلی بپردازند.
صنایع دستی تولید شده با حصیر، چاشنی ها، شیرینی، ترشیجات و انواع خوراكی های محلی همراه با اجرای موسیقی فولكلور استان گیلان، فرصتی برای آشنایی بیشتر گردشگران با صنایع دستی و فرهنگ و رسوم غذایی گیلانیان پدید می آورد تا در كنار بهره برداری از امكانات و جاذبه های متنوع فرهنگی، هنری، گردشگری منطقه؛ مسافران با توانمندیهای و غنای فرهنگی مردم گیلان آشنا شوند.
منطقه آزاد انزلی با بهره مندی از ساحل و تفریحات ساحلی و دریایی، بخش تجاری و پاساژهای متعدد، بوستانهای ساحلی و برنامه های فرهنگی از كانونهای جذب توریست در گیلان است.
6030


1397/01/04
21:41:48
5.0 / 5
4646
تگهای خبر: بازار , تولید , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است