خرید اینترنتی در دزفول رو به افزایش است

خرید اینترنتی در دزفول رو به افزایش است ثبت آسان: دزفول - رئیس اداره پست دزفول با تائید افزایش خرید اینترنتی كالا در این شهرستان اظهار داشت: درصد بالایی از خدمات پستی در دزفول به پست كالاهای خریداری شده اینترنتی از جانب شهروندان اختصاص دارد.


مهران عابدزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزایش خرید اینترنتی را باعث توسعه كسب و كار و اشتغالزایی دانست و اضافه كرد: سال گذشته 33 هزار بسته حاوی كالای خریداری شده اینترنتی توسط پست دزفول توزیع شده است.
وی در ادامه با تشریح خدمات دفاتر پستی با اشاره به اینكه این دفاتر ملزم به عرضه كلیه خدمات پستی به شهروندان هستند و نباید فقط یك نوع خدمت پستی خاص را به شهروندان تحمیل كنند بیان داشت: هم اكنون 144 خدمت پستی در دزفول عرضه می گردد كه شامل پست سنتی، عرضه كارت ملی، خرید اینترنتی نوین cod (پرداخت هزینه خرید در محل)، نامه های عادی، سفارشی، پیشتاز و پست ویژه فرودگاهی می باشند.
رئیس اداره پست دزفول با تائید اینكه رویكرد اداره پست درآمدزایی از راهكار قانونی و تولید فعالیت و عرضه خدمات جدید است در مورد عرضه كارت ملی هوشمند اظهار داشت: برای همكاری بیشتر با مردم و عرضه خدمات به افراد ناتوان كه امكان حضور در دفاتر پستی برای ثبت نام و عملیات ثبت كارت ملی را ندارند ایستگاه سیار ثبت نامه كارت ملی هوشمند در دزفول به راه افتاده است.
وی بیان داشت: علاوه بر اهواز در 2 شهرستان بهبهان و دزفول دستگاه سیار برای ثبت نام كارت ملی هوشمند راه اندازی شده تا افراد كم توان، ناتوان و معلول كه توانایی حضور در مراكز پستی را ندارند به سهولت بتوانند برای دریافت كارت ملی جدید ثبت نام مجانی انجام دهند.
عابدزاده با اشاره به اینكه عرضه خدمات سیار پست مشمول نوبت دهی و دریافت هزینه اضافه نیست اظهار داشت: تابحال خدمات پست سیار در بیمارستان بزرگ دزفول عرضه شده و در ندامتگاه این شهرستان هم در دست اقدام است.
رئیس اداره پست دزفول در مورد اقدام این اداره برای جلوگیری از پست كالاهای قاچاق هم اظهار داشت: هر نوع كالای خارجی نو برای جابجایی با استفاده از پست باید دارای برگ سبز گمرك باشد ضمن اینكه فتوكپی كارت ملی مالك آن هم الزامی است در غیر اینصورت قاچاق محسوب شده و از جانب پست ارسال نخواهد شد.
پارسال 553 هزار و 781 خدمت پستی در دزفول عرضه شده و 369 هزار و 376 مرسوله پستی در این شهرستان توزیع شد.
7278/6068


1397/02/01
12:54:42
5.0 / 5
4493
تگهای خبر: اداره , ثبت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است