معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی:

تهدیدهای ترامپ نشان داده است برجام توافق خوبی است

تهدیدهای ترامپ نشان داده است برجام توافق خوبی است ثبت آسان: تهران- مدیرعامل شركت ملی صنایع پتروشیمی اظهار داشت: تهدیدهای فردی همچون ترامپ در مورد برجام نشان داده است كه این توافق خوبی بوده و حرف های زیادی برای گفتن دارد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از وزارت نفت، سیدرضا نوروز زاده با اشاره به اینكه ایران همیشه تحریم ها و تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده است، به مبحث خروج آمریكا از برنامه جامع اقدام مشترك (برجام) اشاره نمود و اظهار داشت: كشورهای استكباری همیشه با كشورهای در حال توسعه در ستیز هستند و هزینه های خویش را با تولید بحران تامین می كنند.
مدیرعامل شركت ملی صنایع پتروشیمی اضافه كرد: ایران بعنوان ابرقدرت منطقه توانست در مذاكرات هسته ای حضور یابد و دستاورد بزرگی به نام برجام كسب كند.
وی خاطرنشان كرد: توافق هسته ای ایران یك معاهده بین المللی است و اگر امروز كشوری چون آمریكا به صورت یكجانبه از آن خارج می شود، مبین آن است كه آنها به توافق های بین المللی پایبند نیستند، همچنان كه پیش از آن هم از كنفرانس محیط زیست اروپا خارج شدند و با صادرات و یا تولید اتیلن، بازار شرق دنیا همچون چین و هند را تهدید می كنند.
مدیرعامل شركت ملی صنایع خاطرنشان كرد: ما نباید ارتباط دیپلماسی خود با دنیا و غرب را قطع نماییم و توان دیپلماسی كشور باید همچنان حفظ شود.
وی تصریح كرد: كشوری هستیم با فرهنگی بزرگ و غنی كه توان مذاكره داریم و از تشنج هم استقبال نمی كنیم؛ امیدواریم وزارت امورخارجه در این مبارزه پیروز باشد و مردم هم حمایت خواهند كرد.
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به اینكه ایران همیشه تحریم ها و تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده است، اظهار داشت: برخی كشورها همیشه با ما دشمنی و ستیز داشته اند. تحریم مشكلاتی تولید می كند، اما ملت ایران همیشه آنها را به فرصت تبدیل نموده است.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریكا در شامگاه هجدهم اردیبهشت اعلام نمود كه كشورش از توافق برجام خارج می شود؛ با وجود خروج آمریكا، اما دیگر امضا كنندگان توافق برجام یعنی روسیه، چین، فرانسه، آلمان و انگلیس و هم مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاكید نمودند كه به برجام پایبند می ماند.
جمهوری اسلامی ایران هم اعلام نموده است كه به شرط دریافت تضمین های لازم از سوی های كشورهای اروپایی، چین و روسیه به تعهدات در برجام عمل خواهد نمود.
اقتصام**2022**2025


1397/02/26
15:15:19
5.0 / 5
5140
تگهای خبر: تولید , شركت , مدیرعامل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است