726 رشته انشعاب غیرمجاز آب در ایلام جمع آوری شد

726 رشته انشعاب غیرمجاز آب در ایلام جمع آوری شد ثبت آسان: ایلام - سرپرست شركت آب و فاضلاب ایلام اظهار داشت: سال قبل 726 انشعاب غیرمجاز آب در مناطق مختلف این استان كشف و جمع آوری شد.


افشین مظاهری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا انشعاب های غیرمجاز آب آشامیدنی را همچون معضلات این شركت ذكر كرد و اظهار داشت: تلاش ها و اقدام های لازم برای مدیریت شبكه توزیع آب در شهرهای مختلف این استان با جدیت در حال انجام می باشد، گروه های سیار شركت آب و فاضلاب ایلام با هرگونه انشعاب آب غیرمجاز بشدت برخورد می كنند.
وی با اشاره به اینكه انشعاب های غیرمجاز علاوه بر افزایش بی رویه مصرف آب سبب بروز خسارت هایی به شبكه توزیع و تاسیسات شركت آبفای ایلام شده است، اضافه كرد: سال قبل تعداد 726 انشعاب غیرمجاز در مناطق مختلف این استان كشف و جمع آوری شد كه خسارت سه میلیارد و 463 میلیون ریالی را برای این شركت به دنبال داشت.
سرپرست شركت آبفای ایلام خاطرنشان كرد: مصرف آب از انشعاب غیرمجاز به لحاظ قانونی و شرعی جایز نیست و این گونه انشعاب ها منجر به اختلال در خدمات رسانی منظم و تضیع حقوق سایر مشتركین، آلودگی در شبكه توزیع آب، كاهش عمر مفید شبكه توزیع آبرسانی و همینطور به علت برداشت بی رویه منجر به افت فشار آب در شبكه توزیع می گردد.
مظاهری با اشاره به آغاز فصل گرما از مشتركان خواست ضمن رعایت الگوی مصرف، كنتورهای خراب را تعویض، لوله ها و اتصالات داخل ساختمان را نشت یابی و تعمیر كنند.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، هم اكنون 195 هزار مشترك آب و فاضلاب تحت پوشش شركت آبفای شهری استان ایلام قرار دارند.
همچنین 135 هزار مشترك در استان زیر پوشش خدمات فاضلاب هستند.
3032/6034


1397/03/12
14:13:23
5.0 / 5
4605
تگهای خبر: خدمات , سرپرست , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است