وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

ایجاد اشتغال و كاهش بیكاری در برنامه دولت

ایجاد اشتغال و كاهش بیكاری در برنامه دولت به گزارش ثبت آسان وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی ایجاد و رشد اشتغال و كاهش بیكاری را در صدر برنامه های دولت ذكر و اظهار داشت در این چارچوب تدبیر بر حركت به سمت كاهش حدود 2 درصدی بیكاری در كشور می باشد.


علی ربیعی كه به خراسان رضوی سفر كرده است عصر پنجشنبه در تربت حیدریه طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای تحقق این مهم چند برنامه در نظر گرفته شده كه مهارت افزایی و توسعه منابع انسانی از جمله آنها است.
وی ادامه داد: در این چارچوب توسعه و تجهیز مركز آموزش فنی و حرفه ای در سطح كشور و نیز آموزش روستاییان به خصوص مرزنشینان در برنامه كاری قرار گرفته زیرا معتقدیم بخش اعظم مشكلات بیكاری را باید در مناطق محروم و روستایی جستجو و برطرف كرد. همچنین در حوزه رفاه روستاییان توسعه و تجهیز مراكز ورزشی نیز بطور جد دنبال می شود.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی 'طرح جامع حمایت' را با تاكید بر كاهش آسیبهای اجتماعی از دیگر برنامه های این وزارتخانه اعلام و بیان كرد: بر این اساس و در جریان سفر به خراسان رضوی افتتاح یا آغاز عملیات ساختمانی چند مركز بهزیستی دنبال می شود.
ربیعی عصر پنجشنبه در چارچوب سفری دو روزه به خراسان رضوی علاوه بر شركت در نشست شورای اداری شهرستانهای تربت حیدریه، زاوه، مه ولات و كاشمر، چند پروژه را افتتاح یا كلنگ زنی می كند.
مركز شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در فاصله 150 كیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.
 

1396/07/13
18:58:48
5.0 / 5
5304
تگهای خبر: اشتغال , بیكاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است