جایگاه جهانی پرداخت الكترونیك سامان ارتقا می یابد

جایگاه جهانی پرداخت الكترونیك سامان ارتقا می یابد ثبت آسان: در تازه‌ترین رتبه‌بندی برترین شركت‌های ارائه‌كننده خدمات پرداخت در جهان، پرداخت الكترونیك سامان، رتبه ۲۶ را از آن خود نمود.


نشریه معتبر نیلسون ریپورت به عنوان نشریه تخصصی بین‌المللی پرداخت الكترونیك، در شماره ۱۱۱۷ (سپتامبر۲۰۱۷)، فهرست ۱۵۰ شركت ارائه‌كننده خدمات پرداخت الكترونیك جهان در سال ۲۰۱۶ را منتشر كرده است كه در این رتبه‌بندی كه بر حسب مجموع تراكنش‌های سالانه انجام می‌شود، شركت پرداخت الكترونیك سامان با ۸ پله صعود در مقایسه با سال گذشته، در میان ۱۵۰ شركت بین‌المللی، در جایگاه ۲۶ ایستاد.
 
بر اساس این گزارش، در سال ۲۰۱۶، بیش از یك‌میلیارد و ۹۰۰ میلیون تراكنش روی ابزارهای مختلف پذیرش این شركت شامل دستگاه‌های كارتخوان، درگاه پرداخت اینترنتی و سامانه ۷۲۴ ثبت شده است.
این گزارش می‌افزاید، پرداخت الكترونیك سامان با كسب رتبه ۳۵ جهانی در سال ۲۰۱۴ و ۳۴ در سال ۲۰۱۵، در سه سال اخیر حضوری مستمر در بین شركت‌های برتر ارائه‌كننده خدمات پرداخت در سطح بین‌المللی داشته است.  
گفتنی است، تعداد تراكنش سالانه یكی از مهم‌ترین شاخص‌های رتبه‌بندی شركت‌های ارائه كننده خدمات پرداخت الكترونیك در سراسر دنیا است كه فراوانی مشتریان و توان فنی این شركت‌ها جهت ارائه خدمات در سطح مناسب را نشان می‌دهد.
1396/07/16
23:46:34
5.0 / 5
5801
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است