معاون راهداری:

تامین ایمنی جاده های بیله سوار ضروری می باشد

تامین ایمنی جاده های بیله سوار ضروری می باشد ثبت آسان: اردبیل - معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور اظهار داشت: ارتقای ایمنی جاده های شهرستان بیله سوار ضروری بوده و باید در اولویت اجرایی وزارت راه و شهرسازی قرار بگیرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، حیدر مطاعی روز دوشنبه در بازید از كمربندی شهر بیله سوار و گمرك این شهرستان اضافه كرد: با عنایت به اهمیت كمربندی بیله سوار در راه های ارتباطی و همینطور قرار گرفتن در راه تردد بین المللی اتمام این طرح پیگیری خواهد شد.
وی افزود: همینطور با عنایت به شبانه روزی شدن گمرك و پایانه مرزی بیله سوار و تردد روزانه 220 دستگاه انواع وسایط نقلیه و باری از آن در كنار بهبود راهها باید ایمنی جاده ها هم تامین گردد.
حسن قبادی، فرماندار بیله سوار هم در این دیدار به پتانسیل و ظرفیت های فراوان، بكر و منحصر بفرد گردشگری در این شهرستان اشاره نمود و اظهار داشت: تنها چالش فراروی جذب توریسم و گردشگر، مشكلات حوزه راه است كه با رفع آن شاهد توسعه، آبادانی و رونق منطقه خواهیم بود.
وی عنوان كرد: راه ها نقشی اساسی در توسعه هر منطقه دارند و این شهرستان هم كه در نقطه مرزی واقع بوده و رفت و آمد زیادی در آن انجام می گردد باید در اولویت نوسازی باشند.
او اظهار داشت: فعالیت ادوات و وسایط نقلیه در حوزه كشاورزی، تجاری و همینطور مرزی بودن منطقه و تردد گردشگران خارجی از مرز بیله سوار توجه به راههای شهرستان را دو چندان كرده و توسعه و بهبود جاده های روستایی به توسعه شهرستان ختم خواهد شد.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور و فرماندار بیله سوار و مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از كمربندی بین المللی بیله سوار و پایانه مرزی و مسافری بیله سوار و مسیر تردد مسافران و بخش های مختلف پایانه مرزی بازدید كردند.
بیله سوار در 165 كیلومتری شمال اردبیل واقع است.
6016/3006


1397/04/18
15:14:06
5.0 / 5
5638
تگهای خبر: توسعه , سازمان , گمرك , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است