مدیر عامل شركت انتقال گاز ایران:

مدیریت دانش در شركت انتقال گاز ایران

مدیریت دانش در شركت انتقال گاز ایران به گزارش ثبت آسان مدیر عامل شركت انتقال گاز ایران اظهار داشت: سیستم مدیریت دانش و مدیریت برنامه ریزی در آینده بسیار نزدیك در این شركت استقرار و پیاده سازی خواهد شد.


مدیریت دانش، نگاهی یكپارچه برای شناسایی، كسب و استخراج، بازیابی، ارزیابی، تسهیم و خلق كلیه منابع دانش سازمان است بگونه ای كه سازمان را در جهت دستیابی به اهداف خود كمك كند.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، ' سعید توكلی ' روز چهارشنبه در مراسم اختتامیه نخستین همایش علمی كاربردی شركت انتقال گاز ایران كه در دانشگاه اصفهان برگزار شد، اضافه كرد: این سیستم با هدف برقراری ارتباط بین خبرگان و افراد مجرب شركت و جمع آوری و انتقال دانش آنها به افرادی است كه نیاز به دانش جدید در جهت رفع نیازهای شركت و ارتقای عملكرد آن دارند.
وی اظهاركرد: استقرار سیستم مدیریت دانش در صنعت نفت و گاز، با عنایت به پیشرفت های سریع فناوری و اهمیت سرمایه دانش و تجربه اندوخته، بسیار ضروری است.
توكلی با اشاره به عرضه حدود 150 مقاله در نخستین همایش علمی كاربردی شركت انتقال گاز ایران، خاطرنشان كرد: هدف ما اجرایی كردن این مقاله ها در شركت انتقال گاز ایران است.
وی همینطور با اشاره به اینكه دبیرخانه این همایش بطور دائمی در شركت انتقال گاز ایران مستقر خواهد شد، تصریح كرد: این همایش بصورت سه سالانه برگزار می گردد.
مدیر گازرسانی شركت ملی گاز ایران هم در این مراسم با اشاره به اهداف كلان برنامه ششم توسعه اظهار داشت: در این برنامه بر توانمندسازی نیروی انسانی و استفاده از همه فناوری ها تاكید شده است.
سعید مومنی اضافه كرد: همایش علمی كاربردی شركت انتقال گاز ایران هم در این جهت برگزار گردید كه كلاس آن در سطح بین المللی بود.
مدیر پژوهش و فناوری شركت ملی گاز ایران هم در این مراسم بااشاره به تدوین پیش نویس آیین نامه مالكیت فكری در مجموعه وزارت نفت اظهار داشت: بزودی برای اجرایی شدن این آئین نامه در وزارت نفت اقدام خواهد شد.
سعید پاك سرشت، تدوین این آیین نامه را یكی از اقدام های لازم برای تسهیل امور مربوط به فعالیت های علمی و فناوری متخصصان و كاركنان مجموعه وزارت نفت خواند و اضافه كرد: این آئین نامه برای حمایت و ثبت فعالیت های علمی كاركنان، ضروری است.
وی همینطور با اشاره به ضرورت تدوین آیین نامه ای برای حمایت از فعالیت های نوآورانه كاركنان خاطرنشان كرد: لازم است ابزار تشویقی مانند پاداش مقاله ها هم برای تولید انگیزه در میان كاركنان و متخصصان در نظر گرفته شود.
پاك سرشت همینطور تصریح كرد كه در شرایط فعلی كشور هیچ چیز به انداره توسعه علمی، اثرگذار نیست.
وی با اشاره به اینكه توسعه علمی مصداق واقعی و تعبیری از اقتصاد مقاومتی است، اضافه كرد: این مفهوم در علم اقتصاد امروز به طور كامل جا افتاده و اقتصاد دانش بنیان هم هم راستا با آن است.
در این مراسم از حدود 150 عرضه كننده مقاله های علمی در نخستین همایش علمی كاربردی شركت انتقال گاز ایران تجلیل شد.
نخستین همایش علمی كاربردی شركت انتقال گاز ایران با شعار ' انسان، تجهیز و محیط زیست ' روزهای نهم و دهم آبان در اصفهان برگزار گردید.


 

1396/08/10
20:33:16
5.0 / 5
5827
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است