آموزش رفتار با سگ ها و فرار از گاز گرفتن آنها با واقعیت مجازی

آموزش رفتار با سگ ها و فرار از گاز گرفتن آنها با واقعیت مجازی ثبت آسان: ایسنا نوشت: پژوهشگران در مطالعات اخیرشان موفق به توسعه یك سگ توسط فناوری واقعیت مجازی شده اند.برای نجات جان افراد از گازگرفتن سگ ها، توسعه دهندگان كامپیوتر با همكاری یك موسسه خدمات نجات حیوانات، یك تجربه واقعیت مجازی منحصر به فرد را خلق كرده اند.دانشمندان علوم كامپیوتر موفق به توسعه یك توله سگ توسط فناوری واقعیت مجازی شده اند. هدف دانشمندان از توسعه این توله سگ مجازی، كمك به آموزش مردم درباره نحوه برخورد با این حیوانات و جلوگیری از گاز گرفتن آنان است.
دانشمندان "مركز مهندسی مجازی دانشگاه لیورپول"(VEC) موفق به خلق این توله سگ شده اند.دانشمندان با پژوهشگران موسسه خیریه نگهداری جانوران"Dogs Trust" و پژوهشگران رفتارشناس حیوانات دانشگاه لیورپول در این پروژه همكاری كردند. توسعه دهندگان واقعیت مجازی با همكاری متخصصان حیوانات، توانستند با دقت نشانه های خشونت سگ ها را برنامه نویسی كنند.

در ایالات متحده، سالانه بیش از ۳۵۰ هزار فرد بر اثر گاز گرفتن سگ ها مجروح می شوند.به گفته پژوهشگران موثرترین راه برای جلوگیری از گازگرفتن سگ ها، این است كه نشانه هایی كه سبب تولید خشونت در آنها می گردد را شناسایی نماییم.
تیم پژوهشگران دانشگاه لیورپول اظهار داشت: هدف ما این بود كه از دیدگاه واقعیت مجازی یك توله سگ با جزییاتی همانند یك سگ واقعی خلق نماییم."آیان سنت" مصورساز مركز مهندسی مجازی دانشگاه لیورپول و رهبر ارشد این مطالعه اظهار داشت: این یك پروژه واقعا جالب و بسیار هیجان انگیز بود. گام بعدی ما ارتقای جزئیات همه جانبه این سیستم است.
5656

1397/06/06
13:48:21
5.0 / 5
4940
تگهای خبر: پروژه , توسعه , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است