رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان:

بیش از پنج هزار انبار در سامانه جامع انبارها به ثبت رسید

بیش از پنج هزار انبار در سامانه جامع انبارها به ثبت رسید ثبت آسان: زاهدان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اظهار داشت: پنج هزار و 220 انبار از جانب فعالان اقتصادی در سامانه جامع انبارهای این استان تا كنون ثبت شده است.


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان نادر میرشكار تصریح كرد: فعالان اقتصادی استان كه دارای انبارهای نگهداری مواد غذایی، محصولات كشاورزی، بهداشتی، مواد پروتئینی، غیرفلزی، فلزی و معدنی، لوازم یدكی هستند بر مبنای قانون موظفند در بازه زمانی هر 15 روز موجودی خویش را در سامانه جامع انبارها اعلام كنند در غیر این صورت متخلف محسوب می شوند.
وی اضافه كرد: فعالان اقتصادی سیستان و بلوچستان با استفاده از وب سایت www.nwms.ir نسبت به شناسه دار كردن انبارها و مراكز نگهداری كالا اقدام نمایند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان تصریح كرد: در صورتیكه در انبارها موجودی خود اقلامی حتی قانونی هم دپو شده باشد ولی اطلاعات انبار و موجودی آن در سامانه جامع انبارها ثبت نشده باشد از مصادیق احتكار محسوب شده و متخلف شناخته خواهند شد.
وی خاطرنشان كرد: شهروندان می توانند گزارشات خویش را در مورد تخلفات اقتصادی همچون گرانفروشی، كم فروشی و تقلب، احتكار، انبارهای بی نام و نشان و... را با استفاده از تماس تلفنی با شماره 124 ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در طول شبانه روز( از ساعت 6 بامداد الی 13 و 16 الی 19 پاسخگویی اپراتور و از ساعت 19 به بعد با استفاده از تلفن پیام گیر و یا با حضور در محل سازمان به حوزه ستاد خبری به صورت كتبی گزارشات خویش را ارائه نمایند.
میرشكار افزود: بعد از دریافت گزارش، بازرسان این سازمان سریعا مبادرت به بررسی و اعلام نتیجه گزارش( متخلف – غیرمتخلف) كرده كه بعد از آن طی تماس با شاكی نتیجه گزارش اعلام خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: شهروندان می توانند با استفاده از پورتال سازمان به آدرسcppo.mimt.gov.ir گزارشات خویش را ثبت كه از همین روش هم گزارشات مردمی قابل رسیدگی از سوی بازرسان است.
8006**3213


1397/06/19
14:08:22
5.0 / 5
5218
تگهای خبر: اپراتور , اقتصاد , ثبت , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است